Firmast - YesSport

Firmast

Yes Sport OÜ asub Tartus ja on tegutsenud alates aastast 2000. Meie peamiseks tegevuseks on enamlevinud spordi- ja liikumisvahendite ning võistkonnariietuse hulgi- ja projektimüük.

Suurema osa meie klientidest moodustavad lasteaiad, üldhariduskoolid, spordiklubid, omavalitsused, ettevõtted, spordiürituste korraldajad ja spordiliidud. Meie poolt müüdavaid tootenäidiseid on võimalik näha meie kontoris Riia 130B/1 või veebilehel www.yessport.ee. Väga paljud kaubad on laos kohe olemas, mis tähendab, et meie kliendid ei pea alati ootama.

Aastate jooksul on meil kogunenud palju kogemusi ja seetõttu anname väärt nõu, kuidas ja kuhu meie tooted kõige paremini sobivad. Oleme võtnud seisukoha, et pakume mõistliku hinna eest kvaliteetseid ja vastupidavaid kaupu. Pingutame kõvasti, et kõik hinnapakkumised ja tellimuste täitmised saaksid teostatud võimalikult kiiresti.

Meie koostööpartneriteks on enamik Eestis spordikaupade maaletoomisega tegelevad firmad. Partnerite otsingul oleme oma pilgud pööranud teistesse Euroopa riikidesse, sest olles ise maaletooja, saame pakkuda paremat hinda ja suuremat tootevalikut.
Prantsusmaa firma Tremblay on üks meie suuremaid koostööpartnereid, kelle toodangu müük on kasvanud iga aastaga. Tremblay tootevalik hõlmab spordi- ja liikumisvahendeid, mida saab hästi kasutada just lasteaedade ja koolide liikumis- ja kehalise kasvatuse tundides.

Yes Spordi reklaamiosakond tegeleb reklaamriiete ja -toodete müügiga ning trükiteenuse pakkumisega. Tooteid ja infot näeb veebilehelt www.yesreklaam.ee. Reklaamriietest on enamlevinud tooted t-särgid, pusad, fliisid, joped ja kõikvõimalikud kotid, kuhu trükime kliendi logod, nimed, numbrid ja pildid.

Reklaamiosakond areneb iga aastaga. Väga suure osa oma töödest teostame reklaamiosakonna trükikojas, mis asub meie näidistesaali kõrval. Meie trükispetsialistid on võimelised tootma erimõõdulisi reklaambännereid, kleebiseid, plakateid, seinapilte, silte ja pakkuma kujundusteenust.

Lisaks tootmisele paigaldame ja monteerime endavalmistatud bännerid, kleebised ja reklaamid.

Yes Spordi reklaami – ja spordosakonna personal on alati valmis lahendusi leidma. Meie eelisteks on kiired tähtajad, sõbralik teenindus ja konkurentsivõimelised hinnad. Pidev laovaru erinevatel kaupadel on samuti meie üks trumpidest.

Müügitingimused

Hinnad

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Yes Sport OÜ jätab endale õiguse hindu muuta.
Suuremate tellimuste puhul teeme eraldi hinnapakkumise.

Kaupade kättetoimetamine ja transport

Kaubad saab kätte Yes Sport OÜ Tartu laost Riia 130B/1. Vastavalt kliendi soovile saadame kauba lisatasu eest kulleriga kliendi näidatud aadressile.

Tarneaeg

Kaupade tarneaeg on 1-30 päeva ja sõltub laoseisust ja hooajast. Teatud kaupadel on tarneaeg pikem.

Tasumine

Kaupade eest saab tasuda kas ülekandearvega või sularahas.

Tellimine

Tooteid saab tellida kirjutades e-mailile yessport@yessport.ee või helistada 7 366 901.

Kauba defektid

Kõik küsimused, mis puudutavad toodete defekte lahendatakse personaalselt ja lepitakse eraldi kokku. Pretensioonid tuleb esitada 5 päeva jooksul pärast kaupade kättesaamist.