• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

    Loe lisaks

  • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

    Loe lisaks

  • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

    Loe lisaks

Firmast

Yes Sport OÜ asub Tartus, Riia 130B/1 ja on tegutsenud aastast 2000. Meil on kaks osakonda: spordiosakond, mille tegevusalaks on spordi- ja liikumisvahendite müük ning reklaamiosakond, mis pakub erinevaid reklaamteenuseid.

Spordiosakonna klientideks on lasteaiad, üldhariduskoolid, spordiklubid, omavalitsused, ettevõtted, spordiürituste korraldajad ja spordiliidud. Kauba tootenäidiseid on võimalik näha meie kontoris Riia 130B/1 või veebilehel www.yessport.ee. Samas hoiame piisavat kaubavaru laos, et soovija saaks koheselt kauba kätte.
Pakume ka spordiinventari paigaldamisteenust.

Oleme võtnud seisukoha, et pakume mõistliku hinna eest kvaliteetseid ja vastupidavaid tooteid. Teeme endast kõik, et hinnapakkumised ja tellimuste täitmised saaksid teostatud võimalikult kiiresti.

Meie koostööpartneriteks on enamik Eestis spordikaupade maaletoomisega tegelevad firmad. Täiendame pidevalt oma tarnijate nimekirja, kuna olles ise maaletooja, saame pakkuda paremat hinda ja suuremat tootevalikut. Prantsusmaa firma Tremblay on üks meie suuremaid koostööpartnereid, kelle toodangu müük on kasvanud iga aastaga. Sealne tootevalik hõlmab spordi- ja liikumisvahendeid, mida saab hästi kasutada just lasteaedade ja koolide liikumis- ja kehalise kasvatuse tundides.

Yes Spordi reklaamiosakond tegeleb reklaamriiete ja -toodete müügi ning erinevate trükiteenuse pakkumisega. Pakutavaid tooteid ja meie poolt teostatud töid näeb veebilehelt www.yesreklaam.ee. Reklaamriietest on enamlevinud tooted t-särgid, pusad, fliisid, joped ja kõikvõimalikud kotid, kuhu trükime kliendi logod, nimed, numbrid ja pildid. Soovi korral trükime kõik vajaliku ka kliendi enda riietele/toodetele.

Reklaamiosakond areneb iga aastaga. Väga suure osa oma töödest teostame reklaamiosakonna trükikojas, mis asub meie näidistesaali kõrval. Meie trükispetsialistid on võimelised tootma erimõõdulisi reklaambännereid, kleebiseid, plakateid, seinapilte, silte ja pakkuma lisaks ka kujundusteenust. Pakume enda toodetud reklaamtoodetele ka paigaldusteenust.

Yes Spordi reklaami – ja spordosakonna personal on alati valmis kliendile sobivaid lahendusi leidma. Meie eelisteks on kiired tähtajad, sõbralik teenindus, konkurentsivõimelised hinnad ning laos olev piisav kaubavalik.

X