Lauatennise reket Champs 400 Donic

11.95

Champs 400 on õige reket nii algajale kui ka hobimängivale mängijale. See reket on Champs tooteliinist kõige paremate mänguomadustega reket. See sobib ideaalselt kasutamiseks koolides, noortekeskustes ja muudes asutustes kasutamiseks. Nüüdsest kasutatakse Champs Line’i jaoks ka keskkonnasõbralikku, sertifitseeritud puitu organisatsioonilt FSCTM (Forest Stewarship CouncilTM).

Champs 400 reket on juba varustatud ITTF-i poolt heaks kiidetud Schildkröt-Jade kattega (seespool poorne, sile kate), mille all on 1,0 mm paksune švammikiht, mis annab reketile omaette kiirenduse.

0 laos

Tootekood: MTS-705142 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Donic omab lauatennise võistlussegmendis ülemaailmselt suurepärast mainet ja on paljude tuntud tippmängijate koostööpartner. Traditsiooniline Saksa kaubamärk Schildkröt on turul tegutsenud juba üle 100 aasta ja seda peetakse lauatennise palli leiutajaks. Donic-Schildkröt on täna vaieldamatu turuliider meelelahutusliku lauatennise vallas Kesk-Euroopas. Seda toodetakse Hiinas BSCI sertifikaadiga Schildkröt tehases kõrgeimate sotsiaalsete standardite järgi.

LISAINFO

Mõõtmed 260 × 150 × 30 mm
Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 4

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT