Sulgpallireket Isoforce 1011.7 Talbot-Torro

47.92-20% SOODUS

Uus Talbot Torro Isoforce 1011.7 on üks kergemaid sulgpallireketeid, kui mitte kõige kergem. Nöörimata kujul 75g ja kogukaal 80g. Talbot-Torro populaarse Isoforce’i seeria tippreket.

Väikese kaalu teeb võimalikuks kõrgeima kvaliteediga Carbon4 (kõrgmooduliga grafiit, kergem ja kõvem kui klassikaline grafiit) koos Kevlari tugevdustega.

Tavalise puidust käepideme asemel on Isoforce 1011-l õõnes grafiidist käepide, mis säästab umbes 5g kaalu. Huvitav on ka see, et 5 g hoitakse haardes kokku ja raskuskese/tasakaalu nihutatakse reketipea poole. Isoforce 1011 on seega väga kerge reket, millel on nihkunud raskuskeskme tõttu siiski piisavalt survet peas võimsaks mänguks ja edasiste löökide jaoks.

Võlli (reketi varre ja pea liitekoht) keskmine paindlikkus on hea kompromiss juhtimise ja võimsuse vahel. Rekti peal on on MPZ Mega Power Zone. Sellel on aasad/nööriaugud veidi läbi raami suurendatud, et nöör saaks läbi raami kiikuda => rohkem jõudu, põrkuvus suurem. Veidi õhem ja peenem vars (Slim Shaft) muudab reketi kergemaks ja aerodünaamilisemaks. Isoforce 1011 on nööritud mitmekiulise Talbot-Torro Galaxy 0,8 mm nööriga – vastupidav ja elastne. Maksimaalne soovitatav pinge on 10 kg.

Isoforce 1011 sobib ideaalselt ka nõudlikele tüdrukutele, noortele ja igale mängijale, kes otsib kerget ja väga käepärast reketit.

0 laos

Tootekood: MTS-439541 Kategooriad: , ,

LISAINFO

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT