Kaugmaa kettad

Näitan tooteid 1–8 kokku 29

 •  15.90 (hind käibemaksuga)

  Saavuta maximaalne kaugus minimaalse pingutusega. Astronaut on valmis lendama orbiidile!

  Mõned võivad öelda, et Astronaut ei ole siit ilmast pärit. See lihtsasti visatav pikamaa ketas paistab silma suure kiiruse, hõljuvuse ja vähese lõpu hajuvusega igal tasemel mängijate jaoks. Suurepärane pööre muudab su visked pikemaks aga selleks on vaja kettale ka piisav kiirus sisse anda. Astronaut on loodud maksimum distantsi viskamiseks igal tasemel mängijate jaoks, eriti nende, kes liiguvad oma esimeselt pikamaa kettalt edasi kiirema peale.
  Need, kellel on viskes palju jõudu, võivad sellest kettast leida suurepärase pikamaa rolleri ketta või ketta, mida on mõõduka jõuga visates väga lihtne kontrollida. Astronaudist võib oodata ketast, mis lendab käest välja suurel kiirusel ning mis on kombineeritud silmapaistva pöördega suurel kiirusel ja väga vähese hajumisega lennu lõpufaasis. Kõik, kellele meeldivad kiired kettad, saavad manööverdada hilise “hyzer flipiga” samas meeldivad Astronaudile ka pikad ja kõrged anhyzer lennukaared väga palju.

  Vastuidav ja hästi haarduv Premium line plastik tagab ketta pikaealisuse.

  Hea kasutada: Maximum kaugusega visked, pikad rollerid, eeskäe visked, tagantkäe visked, kaugmaa ketas algajatele

 •  15.90 (hind käibemaksuga)

  Oled sa valmis purustama oma distantsi rekordid? Haara Majesty ning vaata kuidas ta kaugusesse hõljub!
  Majesty on laia rim-iga distantsi ketas, mis on disainitud lendama maksimaalselt kaugele. Majesty pakub head hõljuvust, tugevat pööret suurel kiirusel ning sujuvat hajumist kui ketas hakkab oma kiirust kaotama. Eelnevad omadused teevad Majestyst hea tööriista erineval tasemel mängijate jaoks. Me ei soovita Majestyt alustavatele mängijatele kuna neil tuleb õppida mängime kõigepealt aeglasemate ning aimatavama lennuga ketastega.
  Vastupidav Active Premium plastik pakub kettale pikka kasutusiga ning head haarduvust nii ees- kui ka tagakäe mängijatele.

 •  15.90 (hind käibemaksuga)

  Discmania Active Premium line ketas Mentor on mitmekülgne kaugmaa ketas, mis sobilik kasutamiseks iga tasemega mängijatele. Laia äärega draiver kombineerib endas nii hea hõljuvuse kui ka kõrge kiirusega pööramise.

  Discmania Active line ketaste nimed uuendatakse. Mentor on eelmise nimega Sea Serpent. Premium line-st kettead on lennult natuke ülestabiilsemad kui base line-st.

  Active line ketaste kaalud on optimeeritud, et sobiks erinevate oskustega mängiljatele. Sina pead valima ainult ketta värvi.

 •  15.90 (hind käibemaksuga)

  Rockstar on Active Line´i algajasõbralik fairway ketas. Disainitud mõeldes mängija vajaduste peale, võimaldab see ketas avaviskel lihtsasti kontrolli nii distantsi kui ka täpsuse üle. Edasijõudnud discgolfarid, kelle visetes on rohkem jõudu, leiavad, et Rockstar on mõõdukalt alastabiilne ja oma lennul kiirema pöördega. Vahet ei ole, kas oled algaja või endasijõudnud, kindel on see, et Rockstariga saad nautida ketta sujuvat lendu ja suurepärast hõljumist. Rockstaril on madal ja ümar äär koos väikese “bead’iga”, mis teeb sellest äärmiselt mugava ketta.

  Hea kasutada: Algajad ja edasijõudnud, eestkäe visked/tagantkäe visked, taganttuul.

 •  8.90 (hind käibemaksuga)

  Discmania Magician on stabiilne fairway ketas, mida saab usaldada kõikides oludes. Magician on sirge lennuga ketas, mis kombineerib endas minimaalse pöörde lennu kiires faasis ning etteaimatava hajumise lennu lõpus. Ketta stabiilsus lubab ketast kasutada ka eestkäe lähenemisteks.

  Kiirus 6 tagab, et kettal on natuke kitsam äär ning ketas istub mugavalt ja kontrollitult käes.

  Magician on Fox Spirit-i uus nimi.

 •  8.90 (hind käibemaksuga)

  Discmania Active Base Line Mentor on mitmekülgne kaugmaa ketas, mis sobilik kasutamiseks iga tasemega mängijatele. Laia äärega draiver kombineerib endas nii hea hõljuvuse kui ka kõrge kiirusega pööramise.

  Active seeria kõige soodsam plastik on käes väga hea haarduvusega ning kergelt kummine tunnetus annab kindluse kõikides ilmastikuoludes. Mentor on Sea Serpenti uus nimi.

 •  18.90 (hind käibemaksuga)

  Discmania esimene Fairway draiver mis on tuntud kui Jackal. FD on nii hästi kontrollitav aeglase lennuga draiver, et kui sa õpid seda kontrollima, siis ei lahku ta enam kunagi su kotist. Õigesti visates saavutate ka ennenägematu distantsi samas säilitades äärmise täpsuse. Jackal on parim kui sul on vaja kontrollitud viskeid. Nüüd saadaval ka suurepärase vastupidavusega S-line plastikust.

 •  17.90 (hind käibemaksuga)

  Innova Beast oli üks esimesi kaugmaa kettaid millel oli lai äär, mis lisab lennujoonele rohkem distantsi, ning tänu sellele on ta olnud algusest peale väga populaarne ketas. Väiksema energiakuluga on võimalik visata kaugele ning kiiresti. Sobilik nii algajale kui edasijõudnule. Kahekordse maailmameistri Barry Shultzi lemmik ketas.

X