Keskmaa kettad

Näitan tooteid 1–8 kokku 18

 •  11.90 (hind käibemaksuga)

  Shark on perfektne keskmaa ketas iga tasemega discgolfi mängijale. Sobilik just etteaimatavate sirgete, hyzer või anhyzer draivide ning lähenemiste jaoks, pluss sa võid sellega ka puttida. Algajatele meeldib kuna kettal on mugav äär, mis tagab parima ketta lahtilaskmise viske ajal. Lase Sharkil teha pikad lähenemised lihtsaks.

 •  14.90 (hind käibemaksuga)

  Lion on stabiilse lennuga ketas, mis ründab iga nurga all – pane teele hyzeris, sirgelt või anhyzeris, “lõvi” hoiab seda joont. Kumer serv, väike “bead” ja madal profiil loovad mugava haarde loovad Lion’le neutraalse lennujoone. Visates tugevalt ja “flätilt”, lendab Lion veidi parema hõljuvusega kui Roc3 ning veidi enam on ka lõpu-fade’i. Anhyzer visetel võid kindel olla, et Lion hoiab oma püsivat joont kogu lennu vältel.

 •  11.90 (hind käibemaksuga)

  Innova populaarseim kesmaaketas nüüd uues kuues, mis pakub veel rohkem kontrolli ja kindlustunnet igal viskel. 30 aastat tagasi tegi Innova esimest korda Roc ketta, nüüd aga on lastud välja RocX3 mis kannatab nii tuult ja tormi, kui sobib ka eeskäe viseteks. Täna madalale profiilile kannatab uus RocX3 ka kõige tugevamad visked ja säilitab seejuures kontrollitavuse.

 •  14.90 (hind käibemaksuga)

  Cro on uus täiendus Innova väikse diameetriga keskmaa ketastele. Ketas on kergelt overstable ning on sobilik nii eestkäe kui tagantkäe visete jaoks. Cro stabiilsus on võrreldav Roc või Sharkiga, kuid on samas natuke kiirem ja vähema liuglemisega. Ketta äär tagab sujuva viske.

 •  17.90 (hind käibemaksuga)

  Spider on mitmekülgne ketas, mis on sobilik nii hyzerite, anhyzerite ning rollerite jaoks. Usaldusväärne ketas aeglasel kiirusel, mis keerab ennast natuke üle suurtel kiirustel. Tänu sellele on Spider suurepärane lähenemise ketas. Sobilik igale tasemega mängijale, eriti nendele kelle meeldib väiksema diameetriga kettad.

 •  8.90 (hind käibemaksuga)

  Maestro on madala profiiliga Discmania Actice line keskmaa ketas. Sirge lennuga aeglase kiirusega ketas teeb täpsete visete tegemise mängija jaoks äärmiselt lihtsaks. Kui enamasti on keskmaa ketastel suurem diameeter, siis Maestro on sama läbimõõduga, mis kaugmaa kettad, mis teeb ta käes natukene mugavamaks. Samuti on tänu sellele ketas sobilikum ka eestkäe viseteks.

  Maestro oli enne müügil Spring Ox nimeall.

 •  11.90 (hind käibemaksuga)

  Discmania Evolution Origin on väiksema diameetriga kuid suure potentsiaaliga keskmaa ketas. Origin on kergelt alastabiilne suurel kiirusel visates, mis teeb temast ideaalse ketta üleminevateks viseteks ning sirge nagu nool kontrollitud visetel. Origin on parim taganttuules, metsakoridorides ja tuulevaiksematel oludel ka avatud platsidel. Sa imestad kui kaugele see ketas lendab võrreldes tema lennunumbritega.

  Sujuvalt ümar äär ning kergelt nõgus serv, mis annab kettale stabiilsust, on käes ülimalt mugav. Hea gripi ja suurepärase hõljuvusega Neo plastik on nauditav enamusele mängijatele. Kui Discmania fännide lemmik fairway ketast Essencet võrrelda keskmaa kettaga, siis Origin on sellele lähim võrdlus.

 •  14.90 (hind käibemaksuga)

  Skeeter on väikese diameetriga keskmaaketas, mis omab sirget lennujoont ning kerget hajuvust lennu lõpus. Parim ketas kõikide visete jaoks, nii puttimiseks, keskmaa viseteks kui kaugmaa viseteks.

X