• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

  Loe lisaks

 • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

  Loe lisaks

 • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

  Loe lisaks

SULGPALL

Näitan tooteid 1–8 kokku 38

 •  23.00 (hind käibemaksuga)

  12-ne pakk naturaalseid korgipõhjaga sulgpalle
  Kiirus 77 (aeglane kiirus)
  Treeninguks, ideaalne ka vaba aja veetmiseks.

  HIT 750 on Talbot-Torro sulgpallide klassika ning pakub vägahead kvaliteedi ja hinna suhet. Võrreldes nailonist sulgedega on päris looduslike sulgpallidega mängimise tunne palju loomulikum ja elavam ning veenvad ka üldised lennuomadused. HIT 750 sobib nii meelelahutuslikuks kasutamiseks kui ka treeninguteks klubide jaoks, muutes selle ideaalseks valikuks kõigile, kes soovivad mängida/treenida ehtsa naturaalsetest sulgedest valmistatud palliga, ilma et tahaks kohe varandust kulutada. Ruumi säästmiseks ja kaitsmiseks saab palle hoida praktilises 12-osalises purgis.

 •  4.00 (hind käibemaksuga)

  Kolm plastikust sulgpalli. Kaks sulgpalli on valget, üks on kollane.
  Sobilik hobimänguks.
  Pakendatud topsi.

 •  14.90 (hind käibemaksuga)

  Tugev ja vastupidav nailonist sulgpallid koolispordiks ja treeninguteks/mängudeks laste ja noortega. Väga head lennuomadused, puhas nailon materjal (painduv, ei rebene ega purune nii kiiresti), vahustatud pea mis on ka väga tugev ja peab vastu ka peale astumisel. Keskmise kiirusega (sinine).

  Need sulgpallid on osa Talbot-Torro ELI kontseptsioonist. Easy Learning Initiative (ELI) abil edendab Talbot-Torro noori talente juba varases staadiumis. Kontseptsioon töötati välja Saksamaal tihedas koostöös endise sulgpallursportlase ja hilisema Saksamaa koondise treeneri Holger Hassega. Lisaks shuttlecockile kuuluvad üldisesse kontseptsiooni 4 erinevat laste ja juunioride sulgpalli õppereketit, millel on väga erilised tehnoloogiad sulgpallimängu lihtsamaks õppimiseks (õppekäepide koos reketi õige asendi märgistusega, kukkumispea, lühendatud varred). ELI kontseptsioon on Talbot-Torro populaarse BISI seeria edasiarendus ja edasine täiustamine.

 •  6.00 (hind käibemaksuga)

  Kolm värviliste sulgedega sulgpalli.
  Pakendatud topsi.

 •  5.00 (hind käibemaksuga)

  Viis plastikust sulgpalli.
  Pakendatud topsi.

 •  29.95 (hind käibemaksuga)

  Talbot-Torro uus Magic Night Set. Selle komplektiga saad nüüd ka öösel sulgpalli mängida! Komplekt koosneb kahest tugevast reketist ja heledavatset sulgedest. Tugevad plastikust sule pead, mille sees on LED-valgustuse lüliti. Komplekti kuuluvad valge pall, mis helendab roheliselt, ja kollane pall, mis valgustab ööpunast. Iga põlemisaeg on umbes 48 tundi. LED pallid on varustatud CR927 patarei. Patarei ei ole vahetatav.

 •  44.92 (hind käibemaksuga)

  Hankige nüüd tuntud Saksa-Briti kaubamärgi Talbot-Torro bestseller. Talbot-Torro on tuntud oma suure valiku kvaliteetsete sulgpalli/shuttlecocki komplektide poolest. Populaarne Attacker komplekt avaldab muljet nelja karastatud terasest reketiga ja on üks enimmüüdud sulgpallireketeid Saksamaal. Pead ja vart ühendab kvaliteetne, stabiilne, vastupidav ja täielikult suletud T-detail, mis ei saa lahti painduda. Komplektis on 2 nailonist sulge, mis on eraldi karbis, et sulg ei saaks transportimisel viga. Kõik on pakitud kvaliteetsesse tõmbluku ja reguleeritava kanderihmaga kotti koos mängujuhistega. Mõistlik kvaliteet pikaks mängurõõmuks.

 •  24.90 (hind käibemaksuga)

  Sulgpalli hobimängija komplekt. Komplektis teleskooppostid, võrk, paigaldamiseks vajaminev ning kandekott.
  Postide kõrgus – 125cm kuni 155cm. Kõrgus kergesti reguleeritav.
  Kõrgus ja laius vastavad sulgpallivõrgu ametlikele mõõtmetele.
  Võrk ise on nailonist ja on mõeldud meelelahutuslikuks mänguks. Võrk pingutatakse külgmiselt nööride ja tihvtidega. Kõik on pakitud kvaliteetsesse tõmbluku ja reguleeritava kanderihmaga kotti koos kokkupanekujuhendiga.

X