• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

  Loe lisaks

 • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

  Loe lisaks

 • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

  Loe lisaks

Reketikotid

Näitan tooteid 1–8 kokku 9

 •  145.00 (hind käibemaksuga)

  Babolat on loonud RH12 Pure Aero uue ergonoomilisema ja kulumiskindlama versiooni. Kolme kambriga RH12 on Pure Aero tootesarja suurim kott. Põhilahtrisse mahub kuni 6 reketit ning lisaks kõik tarvikud, mida vajad väljakul säramiseks. Ülejäänud 2 sektsiooni (2 ja 4 reketi jaoks) on isoleeritud, et kaitsta teie reketite keeli temperatuurikõikumiste eest.
  RH12 Pure Aero, mis on loodud vastama kõige nõudlikumate mängijate vajadustele, on varustatud 2 küljetaskuga, mis sobivad ideaalselt teie võtmete, telefoni, käepidemete jms. jaoks.
  Babolat on koti disaininud nii, et sellel on kulumiskindel välispind, mis on veekindel ja väga vastupidav. Kotil on ka uus “värvivaba vooder”, mis on valmistatud 100% taaskasutatud ja värvivabast kangast.

  Saatmine kulleriga!

 •  119.90 (hind käibemaksuga)

  RH6 Pure Drive kaitseb ja hoiustab kogu varustust, mida vajate päevaks väljakul. Kuni 6 reketit mahutav isoleeritud isotermiline sahtel kaitseb teie varustust äärmuslike temperatuuride eest, samas kui lukuga tarvikute taskud hoiavad asjad organiseeritult. Reisimine on lihtne, kasutage väljakule suundudes polsterdatud seljakoti rihmasid või käepidemeid. Sellel kotil on meie uus “värvivaba” vooder, mis on valmistatud 100% taaskasutatud PET-st ja on värvivaba.

  Saatmine kulleriga!

 •  149.90 (hind käibemaksuga)

  Clash v2 Super Tour kollektsiooni Wilsoni tennisekott ühendab endas rikkaliku uuendusliku disaini ja palju tennisemängijatele kasulikke funktsioone.
  Kott mahutab kuni kuus tennisereketit kahes peamises tennisevarustuse kambris, millest üks on vooderdatud Thermoguardiga, et kaitsta äärmuslike temperatuuride eest.
  Lisafunktsioonide hulka kuuluvad paar suurt välist küljetaskut täiendavate isiklike esemete jaoks ja topeltkandmissüsteem alternatiivsete kandmisviiside jaoks.
  Koti mõõdud 73,5 x 25,5 x 33 cm

 •  74.95 (hind käibemaksuga)

  Sektsioonide arv: 2
  Reketite arv (tootja järgi): 1
  Taskud tarvikute jaoks: 2
  Jalatsiosakond: jah
  Rakmed: 2
  Põhivärv: roheline
  Mõõdud (pikkus/kõrgus/laius) cm: 30/48/25

 •  79.90 (hind käibemaksuga)

  Tennise seljakott Pure Strike võimaldab teil oma tenniseasjad stiilselt kaasa pakkida, ilma et see kahjustaks reketit. Isotermisolatsiooniga sahtlisse mahub 3 reketit. Kotil on helkuriga logod.

  Taskud:
  1 sülearvuti sahtel
  1 põhilahter
  1 reketi sahtel
  1 tarvikute tasku

  Mõõdud: 32 x 77 x 20 cm

 •  94.90 (hind käibemaksuga)

  One for the high-level tennis player. This Wilson racket bag has all the clean appeal of our Pro Staff franchise with a design that matches the latest version of the Pro Staff performance tennis racket. Everything has its place, from your laptop to your clothes to your racket (or two). The zip pocket on the side is ideal for small items you want to get to in a hurry. And a thermo-regulated pocket ensures your drinks and snacks stay cool when you need to fuel up.
  Racket Capacity: 2
  Laptop Sleeve: Stash and protect your laptop, tablet or other device in an interior sleeve.
  Ventilated Pocket: Stash your dirty clothing in a ventilated pocket.
  Thermoguard Accessory Compartment: Thermoguard lining keeps your smaller personal items and snacks safe from extreme changes in temperature.
  Small Accessory Pocket: Smaller personal items and valuables can be held in this pocket.
  Adjustable Sternum Strap: Get a comfortable fit and carry with adjustable sternum strap.
  Webbing Loop: Hang this bag with a webbed hanging loop.
  Locking Zippers: Keep the contents of your bag dry and prevent your belongings from spilling thanks to zippers that lock together.

  Dimensions: 30.5cm x 23cm x 47cm
  Materials: 89% polyester / 11% polyurethane

X