• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

  Loe lisaks

 • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

  Loe lisaks

 • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

  Loe lisaks

ÕUEMÄNGUD

Näitan tooteid 1–8 kokku 12

 •  315.00 (hind käibemaksuga)

  Cornhole on algselt USA-st pärit, kuid Eestis järjest populaarsemaks kujunev lõbus ja sportlik õuemäng, mida armastavad mängida nii täiskasvanud kui ka lapsed. See on lihtne ning põnev seltskonnamäng, mis on kaasahaarav igas vanuses mängijatele.

  Põnev õuemäng on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest puidust ning viimistletud ilmastikukindla puidukaitseõli või värviga, mis tagab mängule kauni välimuse ka aastate pärast.

 •  8.56 (hind käibemaksuga)

  Keksukummimäng on tagasi!

  Täiskasvanud kindlasti mäletavad, kuidas keksukummiga hüppamine käis. Nüüd on võimalus seda uuesti meelde tuletada.

  Kaasas juhend kummil trikkide tegemiseks.

  Materjal: elastik
  Kummi pikkus: 3 m
  Laius: 2 cm

 •  33.00 (hind käibemaksuga)

  Muutke oma ruum golfiväljakuks uue minigolfikomplektiga. Lõbus minigolfi versioon võimaldab isegi kõige väiksematel seda mängu õppida ning arendada mängulist osavust, koordinatsiooni ja vastupidavust. Kerged plastikust kepid on spetsiaalselt kohandatud laste vajadustele alates 4. eluaastast. Pallid on valmistatud pehmest vahust, mistõttu on komplekt ideaalne siseruumides kasutamiseks. Vigastuste oht on madal. Komplekt koosneb 2 kepist, 1 märklauast (august) ja 2 kuulist. Minigolf on üks täpsusspordialadest ja nõuab lisaks oskustele ka suurt keskendumist. Mängu eesmärk on kasutada kurikat, et lüüa pall võimalikult väheste löökidega auku. Iga vajalik löök läheb arvesse punktina. Mängija, kellel on lõpus kõige vähem punkte, võidab.

 •  50.00 (hind käibemaksuga)

  Roundneti komplekti kuulub: võrk (Ø 90cm, kõrgus ca 20cm), 1 treeningpall (Ø11cm), 2 võistluspalli (Ø9cm), nõelaga pallipump (pumba nõel on käepidemes) ja kott. Uus ülim lõbus spordiala suurtele ja väikestele. Roundnetit saab mängida koos sõprade ja perega rannas, pargis või siseruumides. Tempokas mäng inspireerib kõiki ja leiad kiiresti huvitatud mängijad.

  Roundnet on uus ülim lõbus spordiala noortele ja vanadele. Kaks võistkonda, mõlemas 2 mängijat, võistlevad omavahel. Kõik seisavad võrdsete vahedega võrgu ümber. Serviga lüüakse pall peopesaga vastu võrku nii, et see lendab vastase poolele. Vastas meeskond saab nüüd palli üksteisele sööta kuni kolm korda, enne kui see tuleb tagasi võrku lüüa. Eesmärk on, et selliselt löödud pall ei jõuaks vastas meeskonnale. Pärast servi võib iga mängija täiesti vabalt ringi liikuda. See teebki mängu nii kiireks. Lühikeste ja pikkade söötudega, võltsrünnakute ja muude trikkidega üritatakse vastast reservist välja meelitada. Kui mängijal ei õnnestu palli tagasi tuua ja pall kukub maapinnale, saab teie meeskond 1 punkti. Niipea kui mängija on takistatud, saab ta ka 1 punkti. Mängu võidab see, kes saavutab esimesena 21 punkti ja on 2 punktiga ees.

 •  305.00 460.00 (hind käibemaksuga)

  Valmistatud terasest
  Materjal: PP
  Vedrukate: 12mm paksuse EVA vahtpolsteriga, PVC-kangas
  UV-kindlad
  U-kujulised jalad: 4tk

 •  69.00 (hind käibemaksuga)

  Diameeter 100cm, 6 jalga. Kaalupiirang 100 kg.

 •  139.00 (hind käibemaksuga)

  Köie pikkus 25m. Materjal: dzuut.

 •  39.00 (hind käibemaksuga)

  Komplektis on 6 nummerdatud, eri värvi ja sangadega hüppekotti. Koti mõõdud 46x30x60cm. Kaalupiirang 40kg.
  Valmistatud tugevast nailonmaterjalist, topeltõmblused. Ideaalne vahend koordinatsiooni ja tasakaalu arendamiseks.

X