Jazzminton reketimäng

25.00

Jazzminton reketimängu kompleti kuulub 2 reketit + 3 sulgedega palli. Võib mängida nii sise- kui ka välitingimustes.

Jazzminton reketimäng lahe rannapallikomplekt. Väga eriline heli, täpne lennukõver ja LED-öine mänguvõimalus on Jazzmintoni komplekti eripära. Kui pall tabab, loob nn “lindude” tagasilöögiefekt täiesti uue mängukogemuse, nad põrkuvad maha nagu “hüppav pall”. Pall pannakse pöörlema vedrude spetsiaalse paigutusega. Tulemuseks on linnukeste väga stabiilne lennukõver, mis teeb Jazzmintoni lõbusaks kõigile. Komplekt on saadaval erinevates pallivariantides ja võimaldab mängida distantse vahemikus 1,5m kuni 10m. Kolm erinevat linnukest pakuvad kõiki lisasid algajatele (punased suled – aeglased), kogenud mängijatele (kollased suled – kiired) ja LED-palli pimedas mängimiseks (oranžid suled). Linnukese peas olev LED-tuli süttib, kui see läbi liikumisanduri reketit tabab – umbes 10 sekundi pärast kustub tuli uuesti. Võimalik mängida nii sees või väljas, kas ilma võrguta või lahinguna sulgpallivõrguga.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: MTS-970155 Kategooria:

LISAINFO

Logi sisse
Loo konto

Teie e-posti aadressile saadetakse link uue parooli määramiseks.

Teie isikuandmeid kasutatakse teie kasutuskogemuse toetamiseks kogu sellel veebisaidil, teie kontole juurdepääsu haldamiseks ja muudel meie privaatsuspoliitikas kirjeldatud eesmärkidel.

Parooli taastamine

Kaotasid või unustasid parooli? Palun sisesta oma kasutajanimi või e-posti aadress. Sulle saadetakse kiri lingiga, mille abil saad endale uue parooli määrata.

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT