• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

  Loe lisaks

 • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

  Loe lisaks

 • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

  Loe lisaks

SULGPALLID

Näitan tooteid 1–8 kokku 11

 •  23.00 (hind käibemaksuga)

  12-ne pakk naturaalseid korgipõhjaga sulgpalle
  Kiirus 77 (aeglane kiirus)
  Treeninguks, ideaalne ka vaba aja veetmiseks.

  HIT 750 on Talbot-Torro sulgpallide klassika ning pakub vägahead kvaliteedi ja hinna suhet. Võrreldes nailonist sulgedega on päris looduslike sulgpallidega mängimise tunne palju loomulikum ja elavam ning veenvad ka üldised lennuomadused. HIT 750 sobib nii meelelahutuslikuks kasutamiseks kui ka treeninguteks klubide jaoks, muutes selle ideaalseks valikuks kõigile, kes soovivad mängida/treenida ehtsa naturaalsetest sulgedest valmistatud palliga, ilma et tahaks kohe varandust kulutada. Ruumi säästmiseks ja kaitsmiseks saab palle hoida praktilises 12-osalises purgis.

 •  4.00 (hind käibemaksuga)

  Kolm plastikust sulgpalli. Kaks sulgpalli on valget, üks on kollane.
  Sobilik hobimänguks.
  Pakendatud topsi.

 •  14.90 (hind käibemaksuga)

  Tugev ja vastupidav nailonist sulgpallid koolispordiks ja treeninguteks/mängudeks laste ja noortega. Väga head lennuomadused, puhas nailon materjal (painduv, ei rebene ega purune nii kiiresti), vahustatud pea mis on ka väga tugev ja peab vastu ka peale astumisel. Keskmise kiirusega (sinine).

  Need sulgpallid on osa Talbot-Torro ELI kontseptsioonist. Easy Learning Initiative (ELI) abil edendab Talbot-Torro noori talente juba varases staadiumis. Kontseptsioon töötati välja Saksamaal tihedas koostöös endise sulgpallursportlase ja hilisema Saksamaa koondise treeneri Holger Hassega. Lisaks shuttlecockile kuuluvad üldisesse kontseptsiooni 4 erinevat laste ja juunioride sulgpalli õppereketit, millel on väga erilised tehnoloogiad sulgpallimängu lihtsamaks õppimiseks (õppekäepide koos reketi õige asendi märgistusega, kukkumispea, lühendatud varred). ELI kontseptsioon on Talbot-Torro populaarse BISI seeria edasiarendus ja edasine täiustamine.

 •  6.00 (hind käibemaksuga)

  Kolm värviliste sulgedega sulgpalli.
  Pakendatud topsi.

 •  5.00 (hind käibemaksuga)

  Viis plastikust sulgpalli.
  Pakendatud topsi.

 •  14.90 (hind käibemaksuga)

  Preemium nailonist ja korgist põhjaga sulgpallid.
  Kogus: 6tk
  Värvitoon: valge

  Tuntud Saksa-Briti kaubamärgi Talbot-Torro Tech 450 on kvaliteetne ja vastupidav korgist põhjaga ja nailonist turniiridel kasutamiseks sobiv sulgpall. See sobib ka eriti hästi ambitsioonikaks vaba aja spordiks ja treenimiseks. Sulestik on valmistatud 100% puhtast nailonmaterjalist ega sisalda “odavat” taaskasutatud materjali. Tänu puhtale nailonile on sulestik palju elastsem ja ei rebene nii kiiresti. Sulgpalli pea on 100% puhtast korgist (ei ole pressitud korki, mis on kokku liimitud ja pressitud korgipurust) => paremad lennuomadused ja suurem vastupidavus.

  Kolm erinevat kiirust: aeglane, keskmine ja kiire

  Saksa-Briti kaubamärgi Talbot-Torro asutas teiste hulgas Briti sulgpallimeister Derek Talbot, kes pärast aktiivset mängijaaega oli väga pühendunud sulgpalli olümpiamänguks muutumisele. Talbot-Torro on nüüd Kesk-Euroopa vabaaja sulgpalli segmendis kindel turuliider ja pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

 •  5.00 (hind käibemaksuga)

  Tuubis on 6 plastikust valget sulgpalli.

 •  10.00 (hind käibemaksuga)

  Tuubis on 6 nailonist sulgpalli. Kiirus – aeglane. Värv – valge.

X