• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

  Loe lisaks

 • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

  Loe lisaks

 • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

  Loe lisaks

TRIBÜÜNID

Showing all 6 results

 •  0.00 (hind käibemaksuga)

  3-realine tribüünimoodul välitingimustesse. 12 istekohta. Plastikistmed (võimalik tellida eri värvi istmeid ja seljatoe kõrgusi 11, 25, ja 32cm). Tsingitud teraskonstruktsioon. Tribüüni tagaküljel on pumbatavad transpordirattad, diameeter 175mm. 2 ratast pöörlevad. Viimase rea taga turvabarjäärid (pulbervärvitud). Mooduli laius 200cm, sügavus 222cm, kõrgus kuni barjääri ülemise servani 165,5cm. Lisaks on võimalik tellida sissepääsumoodul, kus olemas 3 istekohta ülemisel real. Laius 150cm. Tribüünimoodulite ja sissepääsumoodulitega kombineerides on võimalik ehitada pikk tribüün, kogu väljaku ulatuses.

  Küsige pakkumist yessport@yessport.ee

 •  0.00 (hind käibemaksuga)

  2-realine tribüünimoodul välitingimustesse. 7 istekohta. Plastikistmed. Tsingitud teraskonstruktsioon. Tribüüni tagaküljel on transpordirattad. Küsi pakkumist yessport@yessport.ee.

 •  0.00 (hind käibemaksuga)

  Mooduli pikkus 2 meetrit, 3 istmerida. Esimese istmerea kõrgus maast 45cm, teine rida 70cm ja kolmas 95cm.  Metallkonstruktsioon valmistatud terasest, millele kinnitatakse lakitud puidust istmepaneelid (sügavus 30cm). Mooduli tagaküljel on transpordirattad mugavaks liigutamiseks. Sobib kasutamiseks sisetingimustes. Küsige pakkumist yessport@yessport.ee.

 •  0.00 (hind käibemaksuga)

  Mooduli pikkus 2 meetrit, 3 istmerida. Metallkonstruktsioon valmistatud tsingitud terasest, millele kinnitatakse 12 polüpropüleenist seljatoega istet. Mooduli tagaküljel on transpordirattad mugavaks liigutamiseks. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Küsige pakkumist yessport@yessport.ee

 •  0.00 (hind käibemaksuga)

  Viiest moodulist koosnev valmistribüün sisetingimustesse. 3 istmerida. Konstruktsioon valmistatud terasest, istmealused lakitud puitpaneelidest. Viimasel real on seljatugi. Kõndimisala on puidust ja karedapinnaline. Esimese istmerea kõrgus 42cm, teine 68cm ja kolmas 94cm. Tribüüni kogupikkus 10 meetrit. Iga moodul on erineva pikkusega 280, 240, 200, 160 ja 120cm. Igal moodulil on tagaosas transpordirattad. Mooduleid on võimalik ladustada nii, et need ei võta palju ruumi. Tänu erinevatele laiustele saab moodulid üksteise sisse lükata. Tribüün mahutab 50-55 inimest. Küsige pakkumist yessport@yessport.ee.

 •  0.00 (hind käibemaksuga)

  Viiest moodulist koosnev valmistribüün välitingimustesse. 3 istmerida. Konstruktsioon valmistatud tsingitud terasest. Istmealused ja kõndimisala on valmistatud puitpaneelidest, mis on töödeldud pidamaks vastu ilmastikutingimustele. Viimasel real on seljatugi. Esimese istmerea kõrgus 42cm, teine 68cm ja kolmas 94cm. Tribüüni kogu pikkus 10 meetrit. Iga moodul on erineva pikkusega 280, 240, 200, 160 ja 120cm. Igal moodulil on tagaosas transpordirattad. Mooduleid on võimalik ladustada nii, et need ei võta palju ruumi. Tänu erinevatele laiustele saab moodulid üksteise sisse lükata. Tribüün mahutab 50-55 inimest. Küsige pakkumist yessport@yessport.ee

X