• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

  Loe lisaks

 • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

  Loe lisaks

 • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

  Loe lisaks

REKETID JA PALLID

Näitan tooteid 1–8 kokku 34

 •  4.75 (hind käibemaksuga)

  Avantgarde 3* plastikust lauatennisepall edasijõudnud meelelahutuslikuks mänguks ja intensiivseks treeninguks
  Läbimõõt: 40mm
  Kogus: 3tk

  Juba 2014. aasta juulis asendati klassikalised tselluloidpallid turniiridel järk-järgult uute plastik/polü pallidega. Tänapäeval on plastpallidel täiesti võrreldavad mänguomadused ning identne kvaliteet ja vastupidavus. Need on aga tootmise käigus oluliselt keskkonnasõbralikumad, mistõttu ITTF algatas ülemineku.

 •  7.00 (hind käibemaksuga)

  Schildkröti “Jade” on ideaalne lauatennisepall igale vabaaja- ja hobimängijale, kes soovib väikese raha eest suurt jõudlust. See pall on hea valik ka klubis treenimiseks ning lauatennise algajad saavad oma uut spordiala alustada originaalse Schildkröt palliga.

  Läbimõõt: 40mm
  Kogus: 6 valget ja 6 oranži palli
  Polü 40+

 •  4.30 (hind käibemaksuga)

  Schildkröti “Jade” on ideaalne lauatennisepall igale vabaaja- ja hobimängijale, kes soovib väikese raha eest suurt jõudlust. See pall on hea valik ka klubis treenimiseks ning lauatennise algajad saavad oma uut spordiala alustada originaalse Schildkröt palliga.

  Läbimõõt: 40mm
  Kogus: 6tk
  Polü 40+

 •  7.00 (hind käibemaksuga)

  Baasmudelil Champs 150 on juba nõgus puidust käepide, mis sobib ideaalselt kätte, 5-kihiline spetsiaalne vineer ja ITTF-i poolt heaks kiidetud Schildkröt Jade kate. See pakub mängijale maksimaalset kontrolli palli üle ja seda iseloomustab väga õiglane hind. Nüüdsest kasutatakse Champs Line’i jaoks ka keskkonnasõbralikku, sertifitseeritud puitu organisatsioonilt FSCTM (Forest Stewarship CouncilTM).

 •  6.40 (hind käibemaksuga)

  Champs 200 on õige reket nii algajale kui ka harva mängivale mängijale. See sobib ideaalselt kasutamiseks koolides ja muudes asutustes – osalt väga madala hinna tõttu. Nüüdsest kasutatakse Champs Line’i jaoks ka keskkonnasõbralikku, sertifitseeritud puitu organisatsioonilt FSCTM (Forest Stewarship CouncilTM).

 •  8.95 (hind käibemaksuga)

  Champs 300 on õige reket nii algajale kui ka harva mängivale mängijale. See sobib ideaalselt kasutamiseks koolides ja muudes asutustes – osalt väga madala hinna tõttu. Nüüdsest kasutatakse Champs Line’i jaoks ka keskkonnasõbralikku, sertifitseeritud puitu organisatsioonilt FSCTM (Forest Stewarship CouncilTM).

  Champs 300 reket on juba varustatud ITTF-i poolt heaks kiidetud Schildkröt-Jade kattega (seespool poorne, sile kate), mille all on 1,0 mm paksune švammikiht, mis annab reketile omaette kiirenduse.

 •  11.95 (hind käibemaksuga)

  Champs 400 on õige reket nii algajale kui ka hobimängivale mängijale. See reket on Champs tooteliinist kõige paremate mänguomadustega reket. See sobib ideaalselt kasutamiseks koolides, noortekeskustes ja muudes asutustes kasutamiseks. Nüüdsest kasutatakse Champs Line’i jaoks ka keskkonnasõbralikku, sertifitseeritud puitu organisatsioonilt FSCTM (Forest Stewarship CouncilTM).

  Champs 400 reket on juba varustatud ITTF-i poolt heaks kiidetud Schildkröt-Jade kattega (seespool poorne, sile kate), mille all on 1,0 mm paksune švammikiht, mis annab reketile omaette kiirenduse.

 •  69.95 (hind käibemaksuga)

  Donic-Schildkröti “Waldner 1000” töötati välja Saksamaal ja see on tippkvaliteetne reket kvaliteeti hindavale hobimängijatele ja võistlusmängijale. Kvaliteetsel “Tactik” puidul põhinev reket on varustatud võistlustelt kohandatud “ERGO Handle” tehnoloogiaga: see ümardatud käepideme konstruktsioon on palju paremini käes kui tavalised klassikalised reketid ja väldib survepunkte nimetissõrmel. ITTF-i poolt heaks kiidetud Vari-Slick kate Schildkrötilt tagab hea haarde, st pöörlemise vastuvõtmise ja kõigi muude mängutehnikate hea ülekandmise pallile. Tugev 2,1 mm vahtpind pakub optimaalset võimsust kiireteks mängudeks. Käepidemesse sisseehitatud “Reguleeritava tasakaalupunkti” tehnoloogia (lühendatult “ABP”) võimaldab reketi raskuskeset individuaalselt reguleerida. Tasakaalupunkti saab muuta mõne lihtsa sammuga järgmiselt: ülevalt raske = rohkem jõudu või grip-heavy = rohkem palli kontrolli ja kõrvalekaldumist (sünonüümiks spinni vastuvõtmisele).

X