Kroket puidust

64.90

Maailmakuulus murumäng. Arendab täpsust ja keskendumist.
Sobilik terve perega mängimiseks.

Kompletis:
4 löögikeppi ( üldpikkus 81cm, pulga pikkud 76cm);
4 palli;
2 vaia;
12 väravat;
1 kott hoiustamiseks ja transportimiseks.

Puit: pöök
Viimisltus: lakk

0 laos

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: STH-1337600 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kroket on seltskonnamäng ja sportlik pallimäng. Selle mängimiseks on vaja puidust või muust materjalist valmistatud vasaraid ja kuule ning traadist väravaid, mis otsapidi maasse pistetakse: erinevalt golfist, kus pall auku peab sattuma, tuleb kroketis pall lüüa läbi värava.
Mängijad jagatakse kahte võistkonda. Üks võistkond võtab “soojades” (kollased ja punased) ning teine “jahedates” (sinised, mustad) toonides kuulid ja vasarad ning mängijad hakkavad kordamööda vasaratega lüües kuule läbi väravate veeretama. Võitjaks tuleb see võistkond, kelle kuulid esimesena läbi kõigi väravate algpunkti tagasi on jõudnud. Põnevamaks teeb asja see, et peale n-ö oma asja ajamise võib vahepeal tegelda ka vastase segamisega, st vastase kuulide rajalt kõrvale juhtimisega.
Kroket ei vaja spetsiaalset väljakut, vaid seda võib mängida koduaias, rannas ja igal pool mujal, kus võib leida puukuulide veeretamiseks sobiva platsi.
Kroket on pika ajalooga pallimäng, mis on kuulunud 1900. aastal suveolümpiamängude kavva. Mängu teine variant roque, mida mängitakse ainult kõval pinnasel oli kavas ka 1904. Aastal.
Kõige populaarsem on see mäng Inglismaal, Uus-Meremaal, Austraalias, USAs ja Prantsusmaal.

LISAINFO

Mõõtmed 820 × 240 × 150 mm
ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT