Lauatennise reket Waldner 700 Donic

39.95

Kvaliteetne lauatennise reket Waldner 700 onnõgusa käepidemega (turvaline haare) harrastusmängijatele, kes mängivad regulaarselt lauatennist.
Grippy Donic*** kumm 2,0 mm paksuse vahuga, millel on palju jõudu (mida paksem on käsn/vaht, seda suurem on reketi kiirendus ja võimsus).

Mängija tüüp: “Rünnak” (ründav ründemäng)

ITTF-i heakskiit

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: MTS-754872 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Donic-Schildkröti “Waldner 700” on kvaliteetne reket ambitsioonikatele algajatele ning regulaarselt mängivatele vabaaja- ja hobimängijatele. See sobib koolispordi jaoks. Kvaliteetne “Tactik” puit istub käele väga hästi tänu võistlusspordist kohandatud “ERGO-Handle”-le, üleminek reketi käepidemelt löögialale on sujuv ja ei ole terav.

Waldner Line on pühendatud legendaarsele Rootsi staarile ja mitmekordsele maailmameistrile Jan-Ove Waldnerile ning pakub laia valikut reketimudeleid igale tasemele. Donic omab lauatennise võistlussegmendis ülemaailmselt suurepärast mainet ning ta on paljude tuntud tippmängijate koostööpartner. Traditsiooniline Saksa kaubamärk Schildkröt on turul tegutsenud juba üle 100 aasta ja seda peetakse lauatennise palli leiutajaks. Donic-Schildkröt on täna vaieldamatu turuliider meelelahutusliku lauatennise vallas Kesk-Euroopas. Seda toodetakse Hiinas BSCI sertifikaadiga Schildkröt tehases kõrgeimate sotsiaalsete standardite järgi.

LISAINFO

Mõõtmed 260 × 150 × 30 mm
Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT