Lauatennise reket Waldner 900 Donic

49.95

Donic-Schildkröti “Waldner 900” töötati välja Saksamaal ja see on tippkvaliteetne reket ambitsioonikatele harrastusmängijatele ja tavaliteeti hindavale hobimängijatele. Kvaliteetsel “Tactik” puidul põhinev reket on varustatud võistlustelt kohandatud “ERGO Handle” tehnoloogiaga: see ümardatud käepideme konstruktsioon on palju paremini käes kui tavalised klassikalised reketid ja väldib survepunkte nimetissõrmel. ITTF-i poolt heaks kiidetud Vari-Slick kate Schildkrötilt tagab hea haarde, st pöörlemise vastuvõtmise ja kõigi muude mängutehnikate hea ülekandmise pallile. Tugev 2,1 mm vahtpind pakub optimaalset võimsust kiireteks mängudeks. Käepidemesse sisseehitatud “Reguleeritava tasakaalupunkti” tehnoloogia (lühendatult “ABP”) võimaldab reketi raskuskeset individuaalselt reguleerida. Tasakaalupunkti saab muuta mõne lihtsa sammuga järgmiselt: ülevalt raske = rohkem jõudu või grip-heavy = rohkem palli kontrolli ja kõrvalekaldumist (sünonüümiks spinni vastuvõtmisele).

Grippy Vari-Slick kumm 2,1 mm paksuse vahuga, mis tagab suure võimsuse (mida paksem on käsn, seda suurem on reketi kiirendus ja võimsus)
Mängija tüüp: “Rünnak” (ründav ründemäng)

ITTF-i heakskiit = võistlustele heaks kiidetud

0 laos

Tootekood: MTS-754893 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Waldner Line on pühendatud legendaarsele Donicu staarile ja mitmekordsele maailmameistrile Jan-Ove Waldnerile ning pakub sobivat lahendust igale tasemele ja igale eelarvele. Waldner 800 on väga kvaliteetne reket, mida iseloomustab eelkõige erakordne hinna ja jõudluse suhe. Koolispordi eraostuna on see reket selge soovitus, kuna materjal toetab konkreetselt uute löögitehnikate õppimist. Donic omab lauatennise võistlussegmendis ülemaailmselt suurepärast mainet ja on paljude tuntud tippmängijate koostööpartner. Traditsiooniline Saksa kaubamärk Schildkröt on turul tegutsenud juba üle 100 aasta ja seda peetakse lauatennise palli leiutajaks. Donic-Schildkröt on täna vaieldamatu turuliider meelelahutusliku lauatennise vallas Kesk-Euroopas. Seda toodetakse Hiinas BSCI sertifikaadiga Schildkröt tehases kõrgeimate sotsiaalsete standardite järgi.

LISAINFO

Mõõtmed 260 × 150 × 30 mm
Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT