Lauatennise reketite ja pallide komplekt 2-Player Hobby Schildkröt

20.00

Eelkõige pakub see komplekt head hinna ja kvaliteedi suhet. See on ideaalne komplekt vaba aja veetmiseks! Komplektis on 2 reketit (siseküljel mummud, sile Schildkröt kumm, ITTF heakskiit) 1,5 mm käsna paksusega maksimaalseks pallikontrolliks. Nõgusat käepidet on mugav käes hoida. Komplektis on ka 3 Schildkröt palli (2 x valge, 1 x oranž) läbimõõduga 40 mm, ilma õmbluseta ja uues Poly 40+ kvaliteedis. Kõik on praktiliselt pakitud kvaliteetsesse tõmblukuga kandekotti, millesse saad alati kõik asjad õigeks hoiustamiseks ära mahutada ilma midagi kaotamata. Samas on reketid kaitstud tolmu ja mustuse eest ning kummid püsivad puhtad ja hea haardumisega.

Tootekood: MTS-788602 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Muide, Schildkröti lauatennisepallide tootmine ulatub kaugele tagasi. Nn puhumismeetodi töötas välja Schildkröt Mannheimis juba 1896. aastal ja seda kasutatakse pallide valmistamisel tänaseni. Ühtegi teist kaubamärki ei seostata lauatennisepalliga nii tugevalt  nagu seda on  Schildkröt.

Donic omab lauatennise võistlussegmendis ülemaailmselt suurepärast mainet ja on paljude tuntud tippmängijate koostööpartner. Traditsiooniline Saksa kaubamärk Schildkröt on turul tegutsenud juba üle 100 aasta ja seda peetakse lauatennise palli leiutajaks. Donic-Schildkröt on täna vaieldamatu turuliider meelelahutusliku lauatennise vallas Kesk-Euroopas. Seda toodetakse Hiinas BSCI sertifikaadiga Schildkröt tehases kõrgeimate sotsiaalsete standardite järgi.

LISAINFO

Mõõtmed 280 × 180 × 42 mm
Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT