Lauatennise reketite ja pallide komplekt Appelgren 400 Donic

24.95

Schildkröt lauatennisekomplekt Level 400 on ideaalne komplekt vaba aja veetmiseks või kooli. See sisaldab 2 reketit (siseküljed poorsed, sile Schildkröt kumm, ITTF heakskiit) 1,4 mm paksuse švammiga, mis võimaldab hästi palli juhtida ja samal ajal mõistliku isekiirendusega. Nõgusat käepidet on mugav käes hoida.

Komplekti kuulub ka 3 Schildkröt palli (2 x valge, 1 x oranž) läbimõõduga 40 mm, ilma “õmbluseta” ja polü 40+ kvaliteediga.

3 laos

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: MTS-788464 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Muide, Schildkröti lauatennisepallide tootmine ulatub kaugele tagasi. Nn puhumismeetodi töötas välja Schildkröt Mannheimis juba 1896. aastal ja seda kasutatakse pallide valmistamisel tänaseni. Ühtegi teist kaubamärki ei seostata lauatennisepalliga nii tugevalt  nagu seda on  Schildkröt.
Donic omab lauatennise võistlussegmendis ülemaailmselt suurepärast mainet ja on paljude tuntud tippmängijate koostööpartner. Traditsiooniline Saksa kaubamärk Schildkröt on turul tegutsenud juba üle 100 aasta ja seda peetakse lauatennise palli leiutajaks. Donic-Schildkröt on täna vaieldamatu turuliider meelelahutusliku lauatennise vallas Kesk-Euroopas. Seda toodetakse Hiinas BSCI sertifikaadiga Schildkröt tehases kõrgeimate sotsiaalsete standardite järgi.

LISAINFO

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT