Reket Clash 100L V2.0 FRM Wilson

215.92-20% SOODUS

Wilson Clash 100L V2.0

Lihvige oma tenniseoskusi nagu kunagi varem muudetud ja armastatud Wilson Clash 100L V2.0 tennisemängijaga. See on kohandatud vastama kaasaegse tennise väljakutsetele ja nõudmistele ning kuulub mängijate parima valiku hulka.
Murranguline tehnoloogia

Wilsoni uusima tehnoloogilise uuenduse FORTYFIVE abil loodud reket tagab täiustatud mängukogemuse igal rindel. Selle hallatav kaal ei tekita liigset koormust, sillutades teed vaevata svingile, säilitades samas muljetavaldava stabiilsuse.
Võrratu jõudlus

Reketipesa pakub märkimisväärset magusat punkti, mis lubab lisadünaamikat ja mängumugavust. Raami optimaalne disain leevendab negatiivseid vibratsioone, tugevdab ja võimendab teie lööke. Selle madal jäikus paelub erakordse kontrolli ja tunnetusega iga löögi puhul, sõltumata teie positsioonist väljakul. Mõistlikult maatriksiga tasakaal käepidemel hõlbustab sujuvat löömist ja rõhutab kontrolli.
Tõhus stringi paigutus

Stringimuster tagab täiusliku segu spinnile ligipääsu, pöörlemisvõime koos kontrolli ja tagasisidega. Integreeritud leiutiste hulka kuuluvad FORTYFIVE, PARALLEL DRILLING, VERTICAL BENDING, HORIZONTAL BENDING ja TORSIONAL BENDING. Need täiustused parandavad oluliselt teie mängu, pakkudes paremat mugavust ja laiemat mängu teostamist.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: WIL- WR074311U+ Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Gripi suurus

G 0, G 1, G 2, G 3, G 4

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT