Reket Extreme Team Head

151.96-20% SOODUS

Head Extreme Team 2022

Tunne võimsat mängurõõmu, kui domineerid väljakul Head Extreme Team 2022 reketiga. Seda tennisevarustust soovitab Matteo Berrettini soojalt edasijõudnud mängijatele, kes on seadnud eesmärgiks oma rotatsioonimängu täiustamise.

Pane oma vastased iga löögiga rohkem pingutama, sest see reket on loodud mitte ainult sinu soorituse parandamiseks, vaid ka sinu mängu ühtlustamiseks.
Võrratu disain ja käsitöö

See, mis seda toodet teistest tõeliselt eristab, on selle uuenduslik Auxetic konstruktsioon. See edumeelne disain pakub suurepärast palli tunnetust ja puhtaid lööke, muutes teie löögid kontrollitumaks ja täpsemaks.

Lisaks sellele on raam kujundatud hõlbustava kujuga, mis mitte ainult ei aita tekitada täiendavat pöörlemist, vaid suurendab ka teie löögikiirust. Spetsiaalsete spinniümbristega, mis suurendavad keelte liikumist, on see rekett varustatud, mis lubab kiiremat reaktsiooni ja dünaamilist mängu. Selle tennisevahendi muljetavaldavaid omadusi täiendab selle värske, pilkupüüdev värvimine, mis garanteerib, et te paistate väljakul silma.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: HE-235332 Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Gripi suurus

G 1, G 2

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT