Reket Ultra 100 V4.0 FRM Wilson

199.92-20% SOODUS

Ultra 100 V4 tennisereket

Rohkem jõudu. Rohkem mugavust. Keskkonnasõbralikum. Ultra v4 integreerib raamile strateegiliselt FORTYFIVE° tehnoloogiat, et tagada suurem stabiilsus ja mugavam tunne kogu kiige ajal. See elegantsema geomeetriaga Ultra versioon täiustab juurdepääsu lihtsale võimsusele revolutsioonilise värvimuutva disainiga, mis on sama ilus kui reket on ohtlik.

Profid kohandavad sageli kasutatavat reketit. Toetatud tarbijamudelite reketite spetsifikatsioonid võivad erineda mudelitest, mida profid matšmängus kasutavad.

Ultra 100 V4 juhatab sisse uue põlvkonna Ultra, millel on ülim stiil ja kosutav jõudlus. Tänu uuele konstruktsioonile ja uuele geomeetriale mängib see reket erinevalt varasemast Ultrast. See raam, mis on esile tõstetud FORTYFIVE° integreerimisega paigutusse pehmema ja mugavama tunde ning suurema stabiilsuse saavutamiseks, täiustab selle kasutajate hõlpsat võimsust. Peamised geomeetrilised uuendused hõlmavad laiendatud Sweet Spot Channeli rõnga otsas, mis annab lisavõimsust, ja väiksemat mahtu talades, et saada elegantsem ja aerodünaamilisem välimus. Välimuse osas pole sellel reketil rivaali: värve muutvad sinised toonid tantsivad reketi pinnalt kõrvale kalduvate päikesekiirte erinevate nurkade järgi, et saada pimestav ekraan.

Kõige populaarsem, mitmekülgsem ja võimsam reket Ultra v4 valikus.

2 laos

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: WIL-WR108311U+ Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Seeria: Ultra V4
Värviviimistlus: matt
Kasu: võimsus
Vanusevahemik: täiskasvanud
Pea: 645 cm2
Pikkus: 68,58 cm
Pikkus (tolli): 27
Nööri muster: 16/9
Tasakaal: 33 cm
Tasakaal (punktid): -4
Nööri kaal: 316 g
Koonussüsteem (mm): 24-26,5-24,25
Pingutamata tasakaal (cm): 32
Pinguta tasakaal (pts): -7
Nöörita kaal: 300 g
 

LISAINFO

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT