Sulgpallireket 1011 Isoforce

80.10-10% SOODUS

Uus Talbot Torro Isoforce 1011 kaalub koos keeltega 80 g ja on üks kergemaid sulgpallireketeid üldse, kui mitte kõige kergem. Talbot-Torro populaarse Isoforce seeria tippreket. Väikese kaalu tegi võimalikuks kõrgeima kvaliteediga Carbon4 (Hi-Modulus grafiit, kergem ja kõvem kui klassikaline grafiit) koos Kevlar-tugevdustega, õhuke raam ja võlli konstruktsioon ning ennekõike kinnitatud õõnes grafiidist käepide.
Tavalise puidust käepideme asemel kasutab Isoforce 1011 õõnsat grafiidist käepidet, mis säästab umbes 5 g kaalu. Huvitav on ka see, et 5 g hoitakse haardes kokku ja raskuskese / tasakaal nihkub pea poole. Isoforce 1011 on seega väga kerge reket, kuid tänu nihutatud raskuskeskmele on sellel siiski piisavalt survet peas võimsaks mänguks ja edasisteks tabamusteks.

Tänu isomeetrilisele peakujule on sweet spot (optimaalne löögipunkt) veidi suurem, muutes reketi andestavamaks vigade suhtes mitteoptimaalsete tabamuste näol. Võlli keskmine paindlikkus on hea kompromiss juhtimise ja võimsuse vahel. Veidi õhem ja peenem vars (slim shaft) muudab reketi kergemaks ja aerodünaamilisemaks. Esmaklassiline 2-osaline konstruktsioon võimaldab ülitäpselt valmistatud võlli, mis on õhema seinaga, kergem ja sama paindlik igas suunas. Isoforce 1011 on nööritud mitmekiulise Talbot-Torro Galaxy 0,8 mm nööriga – vastupidav ja elastne. Maksimaalne soovitatav pinge on 10 kg. Isoforce 1011 sobib ideaalselt ka nõudlikele tüdrukutele, teismelistele ja kõigile mängijatele, kes otsivad kerget ja väga käepärast reketit. Isoforce 1011 on Red Dot Design Award 2018 võitja.

4 laos

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: MTS-439565 Kategooriad: , ,

LISAINFO

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT