Rannatennis

Showing all 4 results

 •  20.00 (hind käibemaksuga)

  Jazzminton reketimängu kompleti kuulub 2 reketit + 3 sulgedega palli. Võib mängida nii sise- kui ka välitingimustes.

  Jazzminton reketimäng lahe rannapallikomplekt. Väga eriline heli, täpne lennukõver ja LED-öine mänguvõimalus on Jazzmintoni komplekti eripära. Kui pall tabab, loob nn “lindude” tagasilöögiefekt täiesti uue mängukogemuse, nad põrkuvad maha nagu “hüppav pall”. Pall pannakse pöörlema vedrude spetsiaalse paigutusega. Tulemuseks on linnukeste väga stabiilne lennukõver, mis teeb Jazzmintoni lõbusaks kõigile. Komplekt on saadaval erinevates pallivariantides ja võimaldab mängida distantse vahemikus 1,5m kuni 10m. Kolm erinevat linnukest pakuvad kõiki lisasid algajatele (punased suled – aeglased), kogenud mängijatele (kollased suled – kiired) ja LED-palli pimedas mängimiseks (oranžid suled). Linnukese peas olev LED-tuli süttib, kui see läbi liikumisanduri reketit tabab – umbes 10 sekundi pärast kustub tuli uuesti. Võimalik mängida nii sees või väljas, kas ilma võrguta või lahinguna sulgpallivõrguga.

 •  125.00 (hind käibemaksuga)

  Võrgu kõrgus: 155/109/62 cm
  Laius: 300 cm
  Võrgusilma suurus: 5 mm
  Võrgu paksus: 1 mm
  Postide läbimõõt: 35 mm
  Kandekott
  Kaal: 11 kg

 •  210.00 (hind käibemaksuga)

  Teisaldatav multifunktsionaalne rannavõrkpallikomplekt, kuhu kuuluvad postid, võrk ja piirid. Võrku võimalik reguleerida viiele kõrgusele 155-243cm. Võrgusilma suurus 45x45mm, ülemise ääre laius 35mm. Postide diameeter 38mm. Võrgu pikkus 8,5m, piiride mõõdud 8x16m. Sobilik rannatennise, rannavõrkpalli, rannajalgpalli jne. mängimiseks. Komplekti kuuluvad veel 2,5cm laiused kinnitusrihmad ja kandekott.

 •  165.00 (hind käibemaksuga)

  Kvaliteetne rannatennisevõrk. Sobib ka võistlusteks. Valmistatud polüpropüleenist, võrgukiu paksus 2mm. Võrgu PVC ääred võimalik tellida kollasena, sinisena või oranzina. Kevlatross 12,5m. Võrgu pikkus 8,5m, kõrgus 1m. Silma suurus 45x45mm. Küljetugevdused klaasfiiber postidega. Võrgu üla- ja alläärele võimalik trükkida logod.

X