• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

  Loe lisaks

 • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

  Loe lisaks

 • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

  Loe lisaks

RANNAVÕRKPALL

Näitan tooteid 1–8 kokku 10

 •  30.00 (hind käibemaksuga)

  Kvaliteetne Mikasa rannavõrkpall harrastajatele. Valmistatud kvaliteetsest sünteetilisest nahast. Ametlik kaal ja ümbermõõt. Välimuselt sarnane võistluspallile. Valmistatud spetsiaalsest

  Clarino materjalist, mis on vastupidav erinevatele ilmastikutingimustele ja soolasele mereveele ehk 100% veekindel.

  Masinaga õmmeldud pall koosneb 18 detailist. Topeltlamineeritud butüülkummist kest on täiesti õhukindel.

  Suurus: 5
  Palli kaal : 350g
  Soovitatav rõhk pallis on näidatud ventiili juures.

 •  99.00 (hind käibemaksuga)

  Mikasa 2023. aasta Rahvusvahelise Võrkpalli Liidu ametlik rannavõrkpalli võistluspall, FIVB poolt heaks kiidetud. Uuenenud pealmine kiht on kaetud pehme kihiga, mis on omakorda kaetud mikroõõnsustega, mis muudavad palli tunnetuse ja kontrolli veelgi mugavamaks, täiendatud veekindel tehnoloogia välistab palli kaalu muutumise, pall on valmistamisel on kasutatud niiskust tõrjuvat TwinSTlock materjali. Olümpiamängude, Maailma, Euroopa ja Eesti meistrivõistluste ametlik mängupall. Kaal: 260-280g. Soovitatav rõhk pallis on näidatud ventiili juures.

 •  80.00 (hind käibemaksuga)

  Schildkröti mitmekülgne võrgukomplekt pakub peaaegu piiramatuid vaba aja veetmise võimalusi nii suurtele kui väikestele. Olgu siis tänavatennis, sulgpall, Indiaca, OGO spordiala, jalgpall, pall üle nööri või isegi laste võrkpall: kombivõrk on alati ideaalne kaaslane. Tänu eraldiseisvale konstruktsioonile saab seda üles seada ka saali, seega saab seda kasutada ka koolispordi või klubispordi jaoks. Maasse pole vaja kinnitusi teha! Muidu sageli tüütu postide ankurdamine pole siin enam vajalik! Võrgu kõrgus on erinevate spordialade jaoks pidevalt reguleeritav 0,75 meetrist 1,55 meetrini. Selleks lükatakse võrk lihtsalt vertikaalsetele postidele üles või alla. Kokkupanek on lapsemäng: lühikestel metalltoru osadel on sisemine kumminöör, mis selgitab ehitust arusaadavalt. Lihtsalt ühendage osad üksteisega ja võrk on mõne minutiga valmis. Kokkupanekuks piisab täiesti ühest inimesest. Võrk on vastupidav, vardad on valmistatud mustaks värvitud 18mm toruterasest. Tugevast seljakotimaterjalist kotti kokku pakitud võrk on väga väikese paki suurusega (pikkus 90 cm ja läbimõõt 15 cm) ning õlarihmaga saavad lapsed seda hõlpsasti randa või järve äärde kaasa võtta.

 •  169.00 (hind käibemaksuga)

  Kvaliteetne rannavõrkpalli võrgukomplekt, mis koosneb 3-osalistest tugevatest teraspostidest (posti läbimõõt 3,2 cm, värvitud siniseks). Postid on ametliku kõrgusega 2,43 m – muuta ei saa. 3 postiosa ühendatakse lihtsalt üksteise külge. Alumine osa on lame, et seda saaks hõlpsasti maasse suruda või kummihaamriga lüüa (kummist haam ei kuulu tarnekomplekti!) Kvaliteetne võrk (9,50m lai, 1 m kõrgune) on ülaosas ja külgedel 5 cm laiune kollane ääriste teip parima nähtavuse ja kontrasti tagamiseks ning allosaga ühendatud (tugevam punutud pael stabiilsuse tagamiseks). Võrgu mõlema serva küljel on sisseõmmeldud lahtrid, millesse on sisestatud 95cm pikkused plasttorud (Ø1,5cm), et võrk stabiliseerida ja venitada – võrk püsib vormis.

  Komplekt on täielikult pakitud tugevasse lukuga nailonkotti (koti mõõdud 130 x 30 x 10 cm). Võrk on sellesse kotti optimaalselt paigutatud ja seda saab alati kõikjale kaasa võtta. Midagi pole kadunud.

 •  52.20 87.00 (hind käibemaksuga)

  Rannavolle võrk mõõduga 8,5x1m

 •  180.00 (hind käibemaksuga)

  Rannavõrkpallikomplekt, mis koosneb kollasest värvitud terasest postidest , köied ja vaiad, millega saab kinnitada, võrk . Kott trantsportimiseks.

 •  210.00 (hind käibemaksuga)

  Teisaldatav multifunktsionaalne rannavõrkpallikomplekt, kuhu kuuluvad postid, võrk ja piirid. Võrku võimalik reguleerida viiele kõrgusele 155-243cm. Võrgusilma suurus 45x45mm, ülemise ääre laius 35mm. Postide diameeter 38mm. Võrgu pikkus 8,5m, piiride mõõdud 8x16m. Sobilik rannatennise, rannavõrkpalli, rannajalgpalli jne. mängimiseks. Komplekti kuuluvad veel 2,5cm laiused kinnitusrihmad ja kandekott.

 •  120.00 (hind käibemaksuga)

  Rannavolle mänguväljaku jooned, väljaku mõõdud: 9x18m, 8x16m, vaiad kinnitamiseks.

X