Ettevõttest

Yes Sport OÜ tegevusalaks on spordiinventari ning liikumisvahendite müük ja turustamine oma äri- ja eraklientidele, kellele oleme lojaalseks partneriks olnud aastast 2000.

2023. aasta sügisel avasime esinduspoe Tartu Lõunakeskuses ning uue ilme on saanud ka meie koduleht ja e-pood, et shoppamine hõlpsam oleks.

Üle oma 20+ aastase tööstaažiga suudame leida vajaliku kauba ja lahenduse igale kliendile. Varustame oma toodetega spordikeskuseid ja -klubisid, firmasid ning eraisikuid. Lisaks pakume sporditarvikuid lasteaedadele ja koolidele, et aidata lastel nautida aktiivseid tegevusi, mis edendavad nende tervist ja arengut. Koostöös liikumisõpetaja ja Liikumismängude looja Siim Tõnissoniga oleme pidevas arenduses, et seda valdkonda veel enam täiendada uute ja põnevate vahendite näol.

Meie ettevõtte filosoofia keskendub mitte ainult müügile, vaid ka pikaajalisele partnerlusele ja hoolivusele, kus kliendi vajadused, soovid ja unikaalsed nõudmised on meie peamine prioriteet. Püüame alati kõrgeimatele standarditele vastata. Oma laia tootevaliku koostame hoolikalt valitud spordi- ja liikumisvahenditest, mis vastavad nii algajate kui ka professionaalsete sportlaste vajadustele. Teeme tihedat koostööd parimate treenerite ja tippsportlastega, et leida uusi innovatiivseid lahendusi sportimiseksNäiteks odaviskajast tippsportlase Magnus Kirt’iga oleme turule toonud Loumet Fitness Gym topispallid, mida loetakse maailmas oma kategoorias Nr1 tooteks ja mille ametlikud esindajad oleme kogu Baltikumis ja Poolas. 
Olles tugevas partnerluses tennise, sulgpalli ja padeli koolide ning kogukonnaga, oleme Eestis Dunlop brändi ametlikud esindajad, et tuua mängulisus veelgi rohkem südamele lähemale. 
Meie süda tuksub sporti! 
Spordivarustuse valimine Yes Sport-ist ei ole lihtsalt tehing – me investeerime Sinu spordikogemusse. Meie peamine missioon on inspireerida kõiki rohkem liikuma läbi aktiivse elustiili.
ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.