• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

  Loe lisaks

 • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

  Loe lisaks

 • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

  Loe lisaks

KETTAD

Showing all 6 results

 •  25.00 125.00 (hind käibemaksuga)

  Kvaliteetsed Olympic kangikettad. Tänu PU-kattele on kettad äärmiselt kulumis- ja kriimustuskindlad ning seetõttu väga vastupidavad. Kettad sobivad igale 50 mm läbimõõduga kangile. ATS-i kangikettad on saadaval viie erineva kaalutasemega alates 5 kg kuni 25 kg.

 •  7.40 145.00 (hind käibemaksuga)

  Kvaliteetsed Olympic kangikettad. Tänu PU-kattele on kettad äärmiselt kulumis- ja kriimustuskindlad ning seetõttu väga vastupidavad. Neli integreeritud libisemisvastast käepidet tagavad ergonoomilise käsitsemise, olenemata sellest, kas kettaid kasutatakse üksikute raskustena või kasutatkse kangil. Kettad sobivad igale 50 mm läbimõõduga kangile. ATS-i kangikettad on saadaval seitsme erineva kaalutasemega alates 1,25 kg kuni 25 kg.

 •  26.00 75.00 (hind käibemaksuga)

  Olympic Fractional Plates on spetsiaalselt loodud kõrgetasemelisteks treeninguteks, kus iga tõste töökindlus ja täpsus on äärmiselt olulised.

  Nende kujundamisse on kaasatud rahvusvahelised ja olümpiasportlased, nagu Alejandro González Báez. Nii jõutõstmises kui ka funktsionaalses treeningus on tagasilöögid võistlemisel või treenimisel üks olulisemaid tegureid. Seetõttu on Singular WOD Olympic Fractional Plates’idesse lisanud sama kvaliteetset kummi, mis on kogu Olympic ketaste valikul. See, lisaks terassüdamikule, võimaldab neil neelata tagasilööke ja seista vastu lõpmatutele löökidele vastu platvormi. Lisaks on järgitud Rahvusvahelise Tõsteliidu värvikoodi ja ketaste tolerants on + -10 gr, nii et neid saab probleemideta võistlustel kasutada.

  Saate neid kettaid kasutada kõigi meie olümpiakangidel.

 •  84.00 194.00 (hind käibemaksuga)

  Need kettad on loodud kestma. Suure tihedusega kummisegu Shore’i (A) kõvadusskaala on 88, mis muudab need väga vastupidavaks ja tagab, et need neelavad suure osa löökidest, kui latt maapinnale kukub. Selle krae on valmistatud roostevabast terasest. Nii suudavad nad vastu pidada ka kõige ebasoodsamatele niiskustingimustes. Vaatamata sellele, et Singular WOD logo ja raskused on mustad, on need trükitud vastavalt Rahvusvahelise Tõstmise Föderatsiooni värvikoodide standarditele.

  Kombineerige need meie meeste või naiste olümpiakangidega.

 •  16.80 105.00 (hind käibemaksuga)

  Ametlikud Crossfit-võistluse kettad. Valmistatud täiskummist ja metallist rõngaga.

 •  5.40 120.00 (hind käibemaksuga)

  Musta värvi kettad kaetud kvaliteetse ja tugeva kummikattega, mis ei pragune ega kooru maha. Roostevaba, lõhnavaba. Augu diameeter 50mm. 4 käepidemega. Saadaval 7 kaaluga kettaid:
  1,25; 2,5; 5; 10; 15; 20 ja 25kg

X