Massaažipadi Magic

99.00

Kahesuunaline massaaž, sõtkumismassaaž, soojendusega massaaž
Tugevuse reguleerimine
Automaatne 15 minutiline massaaž
Võimsus: 24W

Massaažipadja sees asuvad massaažirullikud, mis liikumise abil pakuvad kasutajale tõhusat shiatsu-massaaži. Shiatsu-massaaž leevendab lihaste kangust, verevarustust ning lihaspingetest tulenevaid peavalusid. Massaažipatja saab kasutada õla- ja kaelapiirkonnal, üla– ja alaseljal ning samuti reite ja tuharate massaažiks. Massaažirullikud pöörlevad nii päri– kui ka vastupäeva ja lihaseid aitab lõõgastuseks ette valmistada massaažipadja sees olev infrapuna soojendus.

Laos

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: BOR-magic Kategooriad: ,

Kirjeldus

Massaažipadja kasutamine on lihtne. Ühenda seinaadapter vooluvõrku. Toitenupule vajutades hakkab tööle keskmise kiirusega programm, mida saab muuta kiiremaks või aeglasemaks vaid nupule vajutusega. Kui soovite padja kasutamist varem lõpetada, tuleb  vajutada toitenupule. Infrapuna soojendus on valikuline. Lisaks on padjal ka energiasäästu programm ja kolm erinevat massaažiprogrammi. 

Pane tähele, et soovitatav  on igat kehaosa masseerida kuni 15 minutit. Ebamugavust  tundes lõpeta massaaž kohe. Massaažipatja mitte kasutades ühenda see välja vooluvõrgust. 

LISAINFO

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT