Silmamasseerija Futu SKG

199.00

Silmamasseerija FUTU kasutab massaaži tegemisel kummist nupukesi. FUTUl on 4 erinevat massaažiprogrammi ning igaüks erinevaks hetkeks. Valikus on vibrant, smoothing, sleep ja eye exercise programmid. Lisaks on seadmel ka soojendus progamm. Iga massaažiprogramm kestab 15 minutit ning peale seda lülitab silmamasseerija end ise välja.
Seadmel on sisseehitatud muusika ning samuti saab silmamasseerija ühendada läbi bluetoothi oma nutitelefoniga. Nii on sul võimalik kuulata endale sobivat muusikat. Silmamasseerija on laetava akuga ning pika akukestvusega.

-1 laos

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: SKG-E7-EN Kategooriad: ,

Kirjeldus

Enne silmamasseerija kasutamist tuleb eemaldada meik või asetada seadme ja naha vahele õrn kosmeetiline salvrätik. Silmamasseerija FUTU uudne disain ei suru silmalaugudele, mistõttu on selle kasutamine mugav ning võimalik ka koos ripsmepikendustega. Kui masseerija on silmadele asetatud saab seadme suurust reguleerida vastavalt oma pea sobivusele. Kui seade on paigas, tuleb valida endale sobiv programm ning saab hakata nautima. Massaažiseansi pikkus on 15 minutit ning kõige parem on nautida massaaži istuvas või pikali asendis.

 

Uuringud on näidanud, et pikk ekraani jälgimise aeg, hilisõhtune lugemine, ebakvaliteetne uni, väsitavad ja kuivatavad meie silmi. Silmamasseerija aitab vähendada silmade kuivust, silmaaluste turseid ja tumedaid ringe ning selle kasutamine parandab une kvaliteeti ja suurendab naha elastsust.

LISAINFO

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT