Padelireket Air Veron 2024 Babolat

254.95

Babolat Air Veroni pinnad on valmistatud Carbon Flex tehnoloogiast. See klaaskiu ja süsinikkiu segu toob kaasa Babolati kirjeldatud kuulsa dünaamilise jõu. Süsinikkiu paindlikkus annab reketile elavuse ja mugavuse, samas kui süsinikkiud annab toorest jõudu.

Babolat Air Veroni reketi hübriid-teemantkuju ja kõrge tasakaal annab sellele suurema võimsuse löökide ja löökide korral. Lisaks on tänu Babolat Air Viperist pehmemale pinnale lihtsam kasutada selle reketi ründavaid omadusi. Veroni tootesarjaga saate kogu süsiniku võimsuse ja klaaskiust andestuse.

Tänu “Holes Pattern System” tehnoloogiale on reketite augud täiuslikult kohandatud selle teemantkujuga, mis võimaldab teil optimeerida jõuülekannet iga pallilöögi korral. See toob mängu ka kontrolli ja täpsust.

Selle 3D Spin + töötlemata viimistlus aitab teil maksimaalselt keerutada (tänu konarustele ja reketi esikülgede karedale viimistlusele, säilitades samal ajal kontrolli oma reketi üle.

Babolat Air Veron paistab silma: uus Vibrasorb System tehnoloogia, Powered by SMAC, on valmistatud elastomeersest materjalist, mis kaitseb mängija käsi ja vähendab vigastuste ohtu.

Kaal: 355g +/- 10g
Tasakaal: keskel

Tootekood: BAB-206804 Kategooriad: ,

LISAINFO

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT