Reket Boost Aero S Babolat

91.92-20% SOODUS

Babolat Boost Aero

Babolat Boost Aero on tuntud oma mugavuse, kasutusmugavuse ja märkimisväärse arengupotentsiaali poolest ning on ideaalne valik algajatele või edasijõudnud mängijatele, kes otsivad manööverdamisvõimelist reketit.
Disain ja tehnoloogia

Pure Aero 2022 seeriast inspireeritud muljetavaldava disainiga reketist õhkub stiili. See kasutab WOOFER-tehnoloogiat, Babolati eksklusiivset uuendust, mis pakub suuremat võimsust ja eemaldab soovimatuid vibratsioone, lubades mitte ainult erakordset jõudlust, vaid ka suuremat mängumugavust.
Muutuv raamiprofiil

Muutuv raamiprofiil on konstrueeritud vastavalt kaasaegse tennise nõudmistele, võimaldades nii jõudu kui ka täpsust sinu löökides.
Suurendatud pea suurus

Raketi veidi suurem pea annab rohkem jõudu, suurendab juurdepääsu spinnile ja soodustab suuremat sweetspot’i, luues võimaluse rohkemate keskmiste löökide sooritamiseks.
Toote üksikasjad

See tähelepanuväärne reket kaalub optimaalselt 260 g, tagades, et reket ei raskenda teie kätt ja hõlbustab kiiret löömist. See toob esile 16/19 keelemustri, mis aitab kaasa pöörlemisele ja võimsate löökide sooritamisele, säilitades samal ajal optimaalse kontrolli.
Materjal ja mõõtmed

See vastupidavast grafiidist valmistatud reket teenib sind hästi läbi matšide ja treeningute. Reketipää on 660 cm2 ja reketi kogupikkus on 68,5 cm.
Mängusagedus ja mängija tase

See sobib mängijatele, kes tegelevad spordiga paar korda kuus kuni paar korda aastas, tagades mitmekülgse kasutamise. Alates algkogemuse tasemest kuni kogenud professionaalideni, see reket on ehitatud mugavuse ja mängutehnika suurendamiseks. Põhivärv on mitmevärviline ja tootetüüp on vanemate reket.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: BAB-121242 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Kaal: 260 g
Reketipea mõõt: 660 cm2
Balanss: 340 mm
Keelemuster: 16/19 
Pikkus: 68,5 cm
Soovitatav keelepingus: 23-25 kg
Materjal: grafit
Põhivärv: mitmevärviline
Keeled: jah
Kate: jah
Tehnoloogiad : WOOFER  (Esimene ja kõige tõhusam raami ja stringi interaktsioonisüsteem, mis tagab pikema palli ja nööri kokkupuuteaja suurema kontrolli ja mugavuse tagamiseks.)

LISAINFO

Gripi suurus

G 0, G 1, G 2, G 3

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT