Reket Boost Strike S Babolat

109.15-5% SOODUS

Babolat Boost Strike – punane/must/valge

Alusta oma tenniseteekonda õige partneriga, Babolat Boost Strike’iga, mis on paeluvas punase, musta ja valge värvikombinatsioonis. See reket saavutab täiusliku tasakaalu jõu, täpsuse ja stabiilsuse vahel, mille eesmärk on teha tennise kirev maailm ligipääsetavaks innukatele algajatele.
Uuenduslik disain täiustatud mängitavuse jaoks

Babolat Boost Strike kaalub optimaalselt 280 g, tagades, et see ei raskenda sinu kätt, kuid pakub samas head stabiilsust löökide ajal. Muutuv raamiprofiil on hoolikalt kohandatud vastavalt kaasaegse tennise nõuetele.

Veidi suurem pea annab rohkem jõudu, pöörlemisvõimalust ja suuremat keskmist löögipiirkonda, mida tuntakse ka kui “sweetspot’i”.
Täiustatud tehnoloogia ja spetsifikatsioonid

Babolat Boost Strike kasutab patenteeritud WOOFER-tehnoloogiat, et maksimeerida palli ja keelte vahelist koostoimet, mis toob kaasa parema kontrolli ja suurema “magusa punkti”. Keermete paigutus on 16/19, mis aitab anda löökidele pöörlemist ja jõudu.

Raamiprofiil 23/26/23 mm, mis aitab kaasa mängu dünaamilisusele. Pea suurus 660 cm2 ja töödeldud grafiitmaterjal annavad teie mängule hoogu, muutes selle väärtuslikuks täienduseks teie tennisevarustusele.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: BAB-121210 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Kaal: 280 g +/- 7g
Reketipea mõõt : 660 cm2
Balanss: 325 mm
Keelemuster: 16/19 
Reketi raami jäikus (RA): 70 
Pikkus: 68,5 cm
Reketi raami laius: 23/26/23 mm
Soovitatav keelepingus: 23-25 kg
Materjal: grafit
Põhivärv: punane
Keeled: jah
Kate: jah
Summutaja: ei
Tehnoloogia:  WOOFER (Esimene ja kõige tõhusam raami ja stringi interaktsioonisüsteem, mis tagab pikema palli ja nööri kokkupuuteaja suurema kontrolli ja mugavuse tagamiseks.)

LISAINFO

Gripi suurus

G 0, G 1, G 2, G 3, G 4

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT