Reket Clash 26 V2.0 RKT Wilson

99.92-20% SOODUS

Wilson Clash 26 V2.0

Wilson Clash 26 V2.0 on parim juunioride tennisemängija, mis on hoolikalt loodud 10-12-aastastele või 141-155 cm pikkustele algajatele tennisehuvilistele. See on täiustatud tehnoloogia ja kõrgekvaliteediliste materjalide kehastus, mis on kohandatud juunioride sportlaste vajadustele. Kui teie noored tahavad oma mängu täiustada, kasutades parimat varustust, siis see on just nende jaoks sobiv.
Kujundatud kõrgtehnoloogiatega

Wilson Clash 26 V2.0 on varustatud hulga täiustatud funktsioonidega, sealhulgas FORTYFIVE tehnoloogiaga, mis parandab reketi paindlikkust ja stabiilsust, ning PARALLEL DRILLINGiga, mis tagab andestavama keelpadi reaktsiooni.

See täiustatud rekett sisaldab ka VERTICAL BENDING, HORIZONTAL BENDING ja TORSIONAL BENDING, mille eesmärk on saavutada suurepärane segu võimsusest, kontrollist ja mugavusest. See on tõeliselt tehnoloogiline ime, mis avab innovatsiooni ja täpsuse väravad juunioride mängijatele.
Üldised tootespetsifikatsioonid

Clash 26 V2.0 uhkeldab normaalse füüsilise efektiivsusega, mis sobib väikestele ja keskmistele hoovõtetele. See tuleb keelega, keelemustriga 16/19 ja soovitusliku keelpinevusega 23-27 kg. Rakett on valmistatud kvaliteetsest grafiidist, mis tagab vastupidavuse ja jõudluse, mis kestab lugematuid mänge.

1 laos

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: WIL-WR074610U+ Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT