Reket Gravity Team Head

224.95

Head Gravity Team 2023
Rafineeritud ja uuenduslik tennisemängija keskastme mängijatele

Vabasta oma potentsiaal väljakul Head Gravity Team 2023 tennisemängijaga, mis on pühendunud täiusliku mängu teostamisele. See uuendatud mudel paistab silma silmatorkava mitmevärvilise värvipaletiga, mis muudab sind tähelepanu keskpunktiks iga kord, kui väljakule astud. Selle uuenduslik Auxetic-tehnoloogia lisab teie igale löögile suurepärase puudutuse, parandades samal ajal stabiilsust.
Ülimalt manööverdusvõimeline ja andestav ebatäpsus

See reket on unistus, mis sai teoks keskastme mängijatele, kes otsivad stabiilsuse ja kiiruse segu igas svingis. Suurendatud pea suurus tagab laia magusa punkti ja täiusliku dünaamika, mis muudab reketi andestavaks mittekeskmiste löökide puhul. Selle tagasihoidlik jäikus (60 RA) tagab suure mugavuse mängu ajal, muutes reketi sinu käe sõbraks.
Parandatud tehnoloogia optimaalse jõudluse tagamiseks

Auxetic-tehnoloogiaga ühendatud Gravity Team reket annab sulle erakordse tunde iga löögi puhul ja parema stabiilsuse. Ainulaadne Sweet Zone ja Elliptical Beam tehnoloogia suurendavad magusat punkti ja parandavad paindlikkust, et taluda rohkem vigu. Seetõttu on see ideaalne valik kaasaegse mängustiili jaoks, mis viib teid oma mängus edule.
Mängijate soovitused ja asümmeetriline disain

Kasutanud ja soovitanud tuntud mängijad Alexander Zverev ja Andrey Rublev, võite usaldada selle reketi tõhusust. See ei ole ainult selle võrratu jõudlus, vaid ka selle asümmeetriline disain muudab selle igast küljest ainulaadseks.

Reket on ilma keelteta. Pakume keelestamise teenust.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: HE-235343 Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Gripi suurus

G 0, G 1, G 2, G 3, G 4, G 5

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT