Reket Speed MP Head

187.96 234.95-20% SOODUS

Kui oled edasijõudnud või edasijõudnud mängija, kes soovib omandada täpsust ja kontrolli oma löökide üle, siis on Head Speed MP 2022 tennisemängija sinu jaoks ideaalne.
Ülimuslik jõudlus ja kontroll

Selles jõudlusega reketis on varasemate mudelitega võrreldes rakendatud uusimat AUXETIC-tehnoloogiat. See tehnoloogia aitab kaasa parema tunnetuse ja pallikontrolli saavutamisele igast löögist.

Reketipesa “sweetspot” on suur, pakkudes suurepärast jõudu, samas kui selle 16/19 keelemuster tasakaalustab jõudu ja spinni, tagades samal ajal olulise kontrolli. Tasakaal käepideme suunas suurendab kontrolli ja tunnetust, muutes iga svingi sinu kavatsuse avalduseks.
Dünaamiline raami disain

Raketi süda on disainitud nii, et see aitab kaasa dünaamilistele löökidele, stabiilsusele ja tunnetusele. Raami profiil täiendab puudutust, mis on spetsiaalselt loodud kiire ja energilise mängu täiendamiseks.
Tehnoloogilised uuendused

Reketis on kasutatud mitmeid tehnoloogiaid, nagu AUXETIC, mis annab väljakul silmatorkava tunde, POWER GROMMETS ja SPEED PATTERN, mis toetavad tõhusaid lööke, GRAPHENE INSIDE, mis tagab üldise stabiilsuse, DIRECTIONAL DRILLING, mis tagab täpse kontrolli, ja SPEED BEAM, mis tagab piitsaga sarnased kiired löögikiirused.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: HE-233612 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

CPI:500
WEIGHT (UNSTRUNG): 300 g / 10.6 oz
STRING PATTERN: 16/19
HEAD SIZE: 645 cm² / 100 in²
GRIP SIZE: 1-5
BALANCE: 320 mm / 1 in HL
LENGTH: 685 mm / 27.0 in
BEAM: 23 mm

Reket on ilma keelteta. Pakume keelestamise teenust.

LISAINFO

Gripi suurus

G 1, G 2, G 3, G 4, G 5

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT