Reket Speed Team Head

179.96-20% SOODUS

Head Speed Team 2022

Tere tulemast tennise tulevikku koos Head Speed Team 2022-ga, teie uue partneriga, mis ühendab endas võimsuse, kontrolli ja tipptehnoloogia täiustatud mängukogemuse saavutamiseks. See tipptasemel tennisemängija on tehases pingutatud kõrgekvaliteediliste Head Lynx-keermetega, mis on seatud sinu mängu revolutsiooniliseks muutmiseks!
Revolutsiooniline disain ja tehnoloogia

Head Speed Team 2022 eristub oma eelkäijatest, olles põimitud ikoonilise AUXETIC-tehnoloogiaga. See uuenduslik integratsioon parandab mängutunnetust ja kontrollib iga lööki, sillutades teed erakordsele jõudlusele tenniseväljakul.

Südamekujuline profiil aitab dünaamilist löökide sooritamist, stabiilsust ja puutetunnetust, samal ajal kui raami disain annab lisajõudu ja vibratsiooni summutamist.
Mängige täpsusega

Pea on mõeldud täpsuse saavutamiseks, kuna sellel on ulatuslik “magus koht”, mis ühendab täiusliku jõu ja kontrolli suhte, lisades igale löögile veatu efekti. 16/19 keelemuster soodustab jõudu ja ulatuslikku spinni, tagades samal ajal vajaliku kontrolli.

Koos neutraalse tasakaaluga pakub see iga löögi puhul laitmatut segu võimsusest ja kontrollist. Reketis sisalduvad tehnoloogiad on AUXETIC, POWER GROMMETS, SPEED PATTERN, GRAPHENE INSIDE, DIRECTIONAL DRILLING, SPEED BEAM.

Reketil ei ole keeli. Pakume keelestamise teenust.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: HE-233632 Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Gripi suurus

G 0, G 1, G 2, G 3, G 4, G 5

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT