Reket Pure Strike 16/19 U Babolat

208.90-5% SOODUS

Babolat Pure Strike 16/19 3gen

Tutvustame Pure Strike Line’i uusimat – kolmandat – põlvkonda, Babolat Pure Strike 16/19 3gen tennisemaski. See uuendatud mudel on loodud vastama kiiresti kasvavatele kõrgetasemelise tennisemängu standarditele. See lubab paremat kontrolli, jõudu ja stabiilsust, muutes teie mängu puhtalt nauditavaks.
Professionaalset taset pakkuv jõudlus

See ambitsioonikate mängijate jaoks loodud profiklassi reket pakub erakordset kontrolli, säilitades samal ajal võimsad löögivõimed. See on ideaalne valik mängijatele, kes mängivad spinni ja rotatsiooniga, kuna selle 16/19 keelemuster pakub täiuslikku juurdepääsu rotatsioonile, tagades samal ajal kontrolli iga löögi üle.
Dünaamiline tasakaal ja kõrge manööverdusvõime

See 305 g kaaluv reket ei taga mitte ainult suurepärast stabiilsust, vaid pakub ka sobivat dünaamilisust ja löögivõimsust. Käepidemele orienteeritud tasakaal suurendab manööverdamisvõimet, muutes reketi kaalu vähem tajutavaks, suurendades seega teie mugavust ja dünaamilisust mängu ajal.
Arendatud raami profiil ja suur Sweet Spot

Arenenud raamiprofiil on täiuslik tasakaal puutejuhtimise ja jõu stabiilsuse vahel, mis vastab kaasaegsetele tennisenõuetele. Reketil on suur sweet spot, mis suurendab mängumugavust, tagades samal ajal suurepärase kontrolli ja puute. Disain soodustab ka tugevat löögitugevust, pöörlemist ja spinni.
Märkimisväärsed tehnilised omadused

Babolat Pure Strike 16/19 3gen sisaldab mitmeid murrangulisi tehnoloogiaid, sealhulgas FSI POWER, C2 PURE FEEL ja CONTROL FRAME TECHNOLOGY, et tagada teile parimad tulemused väljakul.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: BAB-101524 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Sari: Pure Strike
Kaal: 305 g
Reketipea mõõt: 630 cm2
Balanss: 320 mm
Keelemuster: 16/19 
Reketi raami jäikus (RA): 66 
Pikkus: 68,5 cm
Reketi raami laius: 21/23/21 mm
Soovitatav keelepingus: 23-27 kg
Materjal: grafit
Põhivärv: valge
Keeled: ei
Kate: ei
Summutaja: ei
Tehnoloogiad : FSI POWER, C2 PURE FEEL, CONTROL FRAME TECHNOLOGY

LISAINFO

Gripi suurus

G 1, G 2, G 3, G 4, G 5

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT