Reket Ultra 26 V4.0 RKT Wilson

99.92-20% SOODUS

Wilson Ultra 26 V4.0

Vabastage oma noore sportlase potentsiaal Wilson Ultra 26 V4.0 abil. See suure jõudlusega tennisemängija on mõeldud spetsiaalselt 10-12-aastastele või 141-155 cm pikkustele ambitsioonikatele noormängijatele. See on laitmatu kunstipärane toode, mis on loodud tippkvaliteediga materjalidest, et pakkuda väljakul võrratuid tulemusi.
Dünaamiline jõudlus ja optimaalne mugavus

Wilson Ultra 26 V4.0 pakub ainulaadset segu dünaamilisusest ja mugavusest. Suur reketipea tagab tohutu magusa punkti (mõõtmetega 645 cm2), suurendades seeläbi mängija jõudu ja pakkudes suuremat juurdepääsu spinnile. Lisaks sellele soodustab 16/19 keelemuster spinni ja pöörlemist igal löögil, tagades optimaalse kontrolli ja täpsuse iga keerulise löögi sihtmärgini viimiseks.
Stabiilne ja tasakaalustatud

Reketi tasakaalupunkt on 320 mm juures, mis muudab selle ideaalseks valikuks noortele mängijatele, kellel on võimas sving. See tagab stabiilsuse löögi ajal, lisades löökidele maksimaalse kontrolli ja minimaalse vibratsiooni. Seega sobib see ideaalselt neile, kes mängivad paar korda nädalas või sagedamini.
Tehnoloogia ja materjal

Valmistatud kvaliteetsest grafiidist, see uhkeldab suurepärase vastupidavuse ja kergusega. See kasutab uuenduslikku FORTYFIVE-tehnoloogiat, et suurendada raami paindlikkust, suurendades üldist mugavust pikkade mängutundide ajal.
Täiendav teave

Wilson Ultra 26 V4.0 on sinise värvilahendusega, mis tõmbab väljakul kindlasti kõigi tähelepanu. Selle pikkus on 66 cm ja soovitatav pingutusjõud 23-27 kg. See istub mugavalt mängija käes, kelle käepidemete suurus on 0 ja kaalub tagasihoidlikud 245g, mille tulemuseks on nii tugevad kui ka keskmise suurusega löögid minimaalse pingutusega.

1 laos

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: WIL-WR116510U+ Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT