Reketisport

Näitan tooteid 1–8 kokku 102

 •  20.00 (hind käibemaksuga)

  Jazzminton reketimängu kompleti kuulub 2 reketit + 3 sulgedega palli. Võib mängida nii sise- kui ka välitingimustes.

  Jazzminton reketimäng lahe rannapallikomplekt. Väga eriline heli, täpne lennukõver ja LED-öine mänguvõimalus on Jazzmintoni komplekti eripära. Kui pall tabab, loob nn “lindude” tagasilöögiefekt täiesti uue mängukogemuse, nad põrkuvad maha nagu “hüppav pall”. Pall pannakse pöörlema vedrude spetsiaalse paigutusega. Tulemuseks on linnukeste väga stabiilne lennukõver, mis teeb Jazzmintoni lõbusaks kõigile. Komplekt on saadaval erinevates pallivariantides ja võimaldab mängida distantse vahemikus 1,5m kuni 10m. Kolm erinevat linnukest pakuvad kõiki lisasid algajatele (punased suled – aeglased), kogenud mängijatele (kollased suled – kiired) ja LED-palli pimedas mängimiseks (oranžid suled). Linnukese peas olev LED-tuli süttib, kui see läbi liikumisanduri reketit tabab – umbes 10 sekundi pärast kustub tuli uuesti. Võimalik mängida nii sees või väljas, kas ilma võrguta või lahinguna sulgpallivõrguga.

 •  180.00 (hind käibemaksuga)

  Lauatenniselaua mänguala mõõduga 120 x 60 x 70 cm. Lauatenniselaua saab lahti ja kinni panna vaid mõne liigutusega. Kõik, mida pead tegema, on jalad kokku voltima ja laud keskele kokku voltida. Tänu alumiiniumraamile kaalub plaat vaid 5 kg ja seda saab tänu käepidemele mugavalt transportida või kohvrina ära panna. Tänu kompaktsele suurusele pole kasutusvõimalustel piiranguid – lauatenniselauda saab kasutada ka näiteks matkalauana, muutes selle multitalendiks kõikideks sise- ja välitegevusteks. Laud tarnitakse eraldi karbis ja sisaldab võrgukomplekti.

 •  150.00 (hind käibemaksuga)

  Lauatenniselaud kokkupandav
  Laius: 67 cm
  Pikkus: 150 cm
  Kaal: 15,80 kg
  Mõeldud kasutamiseks: Toas
  Kõrgus: 69 cm
  Raami paksus: 30 mm
  Värv: Sinine
  Lauaplaadi paksus: 12 mm

 •  125.00 (hind käibemaksuga)

  Võrgu kõrgus: 155/109/62 cm
  Laius: 300 cm
  Võrgusilma suurus: 5 mm
  Võrgu paksus: 1 mm
  Postide läbimõõt: 35 mm
  Kandekott
  Kaal: 11 kg

 •  25.00 (hind käibemaksuga)

  Tugevdatud käepidemetega nailonkott. Koti ülaosas on lai avaus, mis teeb reketite hoiustamise lihtsaks ning jätab need nähtavaks ja ligipääsetavaks. Mahutab kuni 40 sulgpallireketit.
  Mõõdud: 70 × 46 × 28 cm.
  Värvus: must.

 •  99.00 (hind käibemaksuga)

  Hammeri võrkuga saab mängida võrkpalli, sulgpalli ja tennist. Komplekt 3-ühes on äärmiselt praktiline ja garanteerib lõbu igas vanuses. See komplekt sobib kõige paremini kiireks mänguks rannas, aias või pargis. Komplekti saab kiiresti kokkupanna ja hõlpsasti transportida tänu käepärasele kandekotile, mis toimib ka võrgualusena. Teleskoopvõrgu postid saab pikendada soovitud kõrgusele. Vastav võrk on fikseeritud. Ideaalne võrgupingutus tänu painduvatele vardadele. 3 U-kujulist ankrut maapinnale kinnitamiseks, pakkudes stabiilsust tuule ja vihma korral. Võrgukõrgused vastavad spordiala standarditele. Kandekoti suurus: u. Mõõdud 85x33x37 cm.

X