Reket Radical Junior Head

83.96-20% SOODUS

Head Radical Jr 2023

Sukeldu tennisemaailma Head Radical Jr 2023-ga, mis on ideaalne valik noortele, ambitsioonikatele tennisistidele vanuses 10-12 aastat või pikkusega 141-155 cm. See uuenduslik juunioride reketasari taastab vanemate Head Radicali seeria, esitledes seda noortele ideaalses mõõtkavas.
Suurepärane jõudlus AUXETIC-tehnoloogia abil

Oluline uuendus eelmisest mudelist, Head Radical Jr 2023, tutvustab revolutsioonilist AUXETIC-tehnoloogiat. See täiustatud innovatsioon parandab iga löögi tunnetust ja annab optimaalse kontrolli iga löögi üle. Selle reketi käes saavad juuniorid kogeda väljakul mängupärase täpsuse ja käsuoskuse taset.
Uuenduslik disain täiustatud mängitavuse tagamiseks

Head Radical Jr 2023 kaalub käepärased 245 grammi ja pakub suurepärast manööverdamisvõimet ja kontrolli. 16/19 keelemuster soodustab suuremat pöörlemist ja jõudu. Selle reketi täiendavate tehnoloogiate hulka kuuluvad SOUND GROMMETS, CONTROL PATTERN ja GRAPHENE INSIDE.
Peamised omadused ja spetsifikatsioonid

Kogege elavat sädet Head Radical Jr 2023 silmapaistva oranži värviga. Selle keeletugevuse vahemik on 22-26 kg ja pea suurus on 645 cm2. Pikkusega 66 cm ja raami profiiliga 24/24/24 mm on see reket tugev ja vastupidav. Selle juurde kuulub kate, mis muudab selle kandmise lihtsamaks ja turvalisemaks.
Suunatud tavapärastele ja edasijõudnutele mängijatele

Olenemata sellest, kas Head Radical Jr 2023 kasutatakse paar korda nädalas või mitu korda kuus, peab see vastu intensiivsetele treeningrutiinidele.

See on mõeldud kesk- ja edasijõudnud mängijatele, toetades kõrget intensiivsust ja head füüsilist efektiivsust. Suure või keskmise hooajaga reket vastab mängija vajadusele mugavuse ja kontrolli järele tennisemängus.

Reket on keelestatud ja sellega tuleb kott kaasa.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: HE-235173 Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Gripi suurus

G 0, G 1, G 2

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT