Reket Ultra 100L V4.0 FRM Wilson

219.90

Wilson Ultra 100L V4.0

Tule väljakule Wilson Ultra 100L V4.0, neljanda põlvkonna mudeliga, mida nüüd kaunistab uskumatult stiilne ja efektne värvimine. See reket on tuntud suurepärase jõu ja spinni kättesaadavuse poolest ning on kergem variant (280 g), mis tagab parema manööverdusvõime, vähendab sinu rooliva käe raskust ja hõlbustab kiiremaid lööke.

Wilson V4 on varustatud FORTYFIVE tehnoloogiaga, mis suurendab raami stabiilsust ja paindlikkust, aidates teie mängu igas aspektis. Uus raami konstruktsioon ja grommeetriline geomeetria parandavad sweetspot’i ja aerodünaamikat, mille tulemuseks on suurem võimsus.
Täiustatud omadused

Kogege mängu täiustatud FORTYFIVE-tehnoloogia abil, mis võimendab reketi stabiilsust, muutes selle samal ajal paindlikumaks. See parandab teie tunnetust ja täpsust optimaalsele tasemele. Nautige suurt võimsuse ja spinni suurendamist, tehes samal ajal uue, stiilse mati efektiga avalduse.

Telli nüüd ja naudi Wilsoni disaini ja tehnoloogia parimaid omadusi, mis pakuvad võrratut mugavust ja löögitunnet. Võtke omaks võimsus, nautige elegantsust ja viige oma mäng järgmisele tasemele Wilson Ultra 100L V4.0-ga.

Reket on ilma keelteta. Pakume keelestamise teenust.

Eeldatav tarneaeg: 3 päeva
Tootekood: WIL-WR108411U+ Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Gripi suurus

G 0, G 1, G 2, G 3, G 4

Brand

ÜLES
POPULAARSED:

OSTUKORV 0

HILJUTI VAADATUD 0

YesSport

Liitu meie uudiskirjaga!

Saa esimesena teada meie tegemistest & headest pakkumistest.

    Lisatud sooviloendisse! VAATA SOOVILOENDIT