• ALATES 50€ TASUTA TARNE PAKIAUTOMAATI

  Loe lisaks

 • LIITU YES KLUBIGA JA SAA IGALT OSTULT SOODUST

  Loe lisaks

 • OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

  Loe lisaks

REKETID

Näitan tooteid 1–8 kokku 21

 •  29.95 (hind käibemaksuga)

  Talbot-Torro uus Magic Night Set. Selle komplektiga saad nüüd ka öösel sulgpalli mängida! Komplekt koosneb kahest tugevast reketist ja heledavatset sulgedest. Tugevad plastikust sule pead, mille sees on LED-valgustuse lüliti. Komplekti kuuluvad valge pall, mis helendab roheliselt, ja kollane pall, mis valgustab ööpunast. Iga põlemisaeg on umbes 48 tundi. LED pallid on varustatud CR927 patarei. Patarei ei ole vahetatav.

 •  44.92 (hind käibemaksuga)

  Hankige nüüd tuntud Saksa-Briti kaubamärgi Talbot-Torro bestseller. Talbot-Torro on tuntud oma suure valiku kvaliteetsete sulgpalli/shuttlecocki komplektide poolest. Populaarne Attacker komplekt avaldab muljet nelja karastatud terasest reketiga ja on üks enimmüüdud sulgpallireketeid Saksamaal. Pead ja vart ühendab kvaliteetne, stabiilne, vastupidav ja täielikult suletud T-detail, mis ei saa lahti painduda. Komplektis on 2 nailonist sulge, mis on eraldi karbis, et sulg ei saaks transportimisel viga. Kõik on pakitud kvaliteetsesse tõmbluku ja reguleeritava kanderihmaga kotti koos mängujuhistega. Mõistlik kvaliteet pikaks mängurõõmuks.

 •  20.70 (hind käibemaksuga)

  Hankige nüüd tuntud Saksa-Briti kaubamärgi Talbot-Torro bestseller. Talbot-Torro on tuntud oma suure valiku kvaliteetsete sulgpalli/shuttlecocki komplektide poolest. Populaarne Attacker komplekt avaldab muljet kahe karastatud terasest reketiga ja on üks enimmüüdud sulgpallikomplekte Saksamaal (kui mitte enimmüüdud komplekt). Pead ja vart ühendab kvaliteetne, stabiilne, vastupidav ja täielikult suletud T-detail, mis ei saa lahti painduda. Komplektis on 3 nailonist sulge, mis on eraldi karbis, et sulg ei saaks transportimisel viga. Lisaks reketitele ja sulgedele on komplektis ka võrk ja postid. Kõik on pakitud kvaliteetsesse tõmbluku ja reguleeritava kanderihmaga kotti koos mängujuhistega. Mõistlik kvaliteet pikaks mängurõõmuks.

 •  27.00 (hind käibemaksuga)

  Talbot-Torro on tuntud oma suure valiku kvaliteetsete sulgpalli/shuttlecocki komplektide poolest. Esmaklassiline komplekt 2-Fighter avaldab muljet kahe kerge reketiga, mille pea on valmistatud karastatud heledast alumiiniumist (20 g kergem kui terasest pea) ja terasvarrega (iga reketi kogukaal on umbes 100 g) ning on olnud aastaid üks Talbot-Torro enimmüüdud komplekte. Pead ja vart ühendab kvaliteetne, stabiilne, vastupidav ja täielikult suletud T-detail, mis ei saa lahti painduda. Kaasas on ka 2 korgist alusega plastikust sulge, mis on karbis turvaliseks hoiustamiseks. Kõik on pakitud kvaliteetsesse tõmbluku ja reguleeritava kanderihmaga kotti koos mängujuhistega. Ideaalne aeda, randa ja koolidesse või vaba aja veetmiseks.

 •  19.90 (hind käibemaksuga)

  Arrowspeed 199 on uus vabaaja- ja koolispordimudel, mis on valmistatud One Piece Optic grafiitkomposiitmaterjalist. Vaid 98 g kogukaaluga. Sellel reketil on palju pakkuda ka tehnoloogiliselt: Airflex gripisüsteem (võll ei ole otseselt käepideme külge liimitud, vaid on pehmes läbipaistvas PU-torus, mis suurendab paindlikkust ja seega ka võimsust, vähendades samal ajal vibratsiooni). Samas on reketil nn jõulained. Need on raami välisküljel asuvad kaared, mis minimeerivad nööride hõõrdetakistust ja suurendavad põrkuvust. Ideaalne harrastusmängijatele ja koolidele. Reket on varustatud vastupidavate kvaliteetsete nööridega paksusega 0,8 mm ning pakub suurepärast hinna ja jõudluse suhet.

 •  32.00 (hind käibemaksuga)

  Sellel on grafiidist komposiitkonstruktsioon (grafiidi-alumiiniumi segu) ja see on optiliselt ühes tükis (One Piece Optic). Hästi tasakaalustatud reket kaalub ainult 91g ja 96g nööriga. Võlli keskmine paindlikkus on hea kompromiss juhtimise ja võimsuse vahel. Pea on kergelt nurgeline, see kolmnurkne peaprofiil muudab reketi väändejõuliselt jäigemaks ja keskelt välja löödud pallid ei lase sellel liiga palju keerduda (=> löömisel suurem kontroll). Arrowspeed 299 on nööritud mitmekiulise Lawntex nööriga 0,8 mm – vastupidav ja elastne. Maksimaalne soovitatav pinge on 8 kg.

 •  42.00 (hind käibemaksuga)

  See on valmistatud 100% kvaliteetsest grafiidist. See muudab reketi oluliselt kergemaks kui metallist või komposiitreketid. Vars on märgatavalt paindlikum, et saavutada suurem pallikiirendus ja võimsus. Arrowspeed 399 on valmistatud täielikult ühest tükist, pea ja varre ühendus pole enam nõrgaks kohaks. Käepärane, tasakaalustatud, kerge reket kaalub ainult 84 g nöörita ja 89 g nööriga. Võlli keskmine paindlikkus on hea kompromiss juhtimise ja võimsuse vahel. Pea on kergelt nurgeline, see kolmnurkne peaprofiil muudab reketi väändejõuliselt jäigemaks ja keskelt välja löödud pallid ei lase sellel liiga palju keerduda (=> löömisel suurem kontroll). Arrowspeed 399 on nööritud mitmekiulise Talbot-Torro Galaxy 0,8 mm nööriga – vastupidav ja elastne. Maksimaalne soovitatav pinge on 9 kg.

 •  17.90 (hind käibemaksuga)

  ELI Junior on Talbot-Torro ELI-sarja juunior reket (vanuses ca 6-8 aastat). Sellel on pisarakujuline pea, mis viib põhilise löögiala reketipea ülaossa. Tänu sellele kompenseerib reket laste silma-käe koordinatsiooni puudujääke. Lapsed reageerivad tavaliselt veidi liiga hilja ja ja ei saa reketiga pallile pihta. ELI junior kompenseerib selle nüüd ja vaatamata viivitatud reaktsioonile lüüakse pall õige kohaga. Tänu lühendatud varrele on reketit (ainult 58 cm) pisematel kerge käsitseda. Spetsiaalne õppekäepide on ovaalne ja seetõttu on reketi valesti hoidmisel see käes ebamugav (nn panni asend). Lisaks on kõik ELI reketid varustatud uudse haardeteibi kontseptsiooniga, mis näitab õpilasele värvilise märgistuse (self-check) abil õiget sõrmeasendit ees- ja tagakäe jaoks. Reketi kahe külje erinev värvus võimaldab treeneril või õpetajal kontrollida reketi asendit ka väljastpoolt (väline kontroll).

  Karastatud terasest varrest ja kergest alumiiniumist peast valmistatud tugev konstruktsioon on puhtast terasest reketist ca 20g kergem ja palju lihtsam käsitseda. Kaal koos nööridega: 97 g, maksimaalne soovitatav nööripinge: 7 kg. ELI kontseptsiooniga (Easy Learning Initiative), mis on spetsiaalselt kohandatud lastele ja algajatele, julgustab Talbot-Torro noori juba varajases staadiumis. Kontseptsiooni töötas välja Talbot-Torro koostöös endise rahvusliku sulgpallitreeneri Holger Hassega. ELI kontseptsioon on Talbot-Torro populaarse BISI sarja edasiarendus ja täiustamine, mis on olnud kooli sulgpallis juba üle kümne aasta võrdluseks. Lihtne üleminek “ELI Mini” (alates 4 aastat) “ELI Junior” (alates ligikaudu 6 aastat) ja “ELI Teen” (alates 8-10 aastat) versioonile “ELI Advanced” (alates 10 aastat) võimaldab õpet samm-sammult kohandada vastava vanuserühma vajadustega. Lisaks 4-le erinevale reketile on ELI üldkontseptsioonis ka ELI pall.

X